v_ozen_ertug

İsim
: V Ö.
Kayıt Tarihi
: 5 Nisan 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhaba, son beş yıldır içerik yazarlığı ile uğraşıyorum. Özellikle son iki senedir SEO odaklı içerik oluşturma konusunda çok fazla tecrübe edindim. Hali hazırda Türkiye'nin önde gelen Teknoloji sitelerinden birinde freelance olarak yazarlık yapıyorum. Özellikle teknoloji, popüler bilim konularında uzmanlaşmış bulunmaktayım. Bunun dışında genel kültür, tarih, kültürel ve siyasi içerikler konusunda da tecrübeye sahibim. Spor, oyun kültürü, sinema, edebiyat, dizi incelemesi v.b. konulara da kişisel ilgim dolayısıyla içerik üretebiliyorum. İçeriklerinizi SEO odaklı ve dil bilgisine uygun bir şekilde, özenli ve nitelikli bir şekilde üretebilirim. Zaman konusu ise içerik konusu, araştırma seviyesi ve içerik uzunluğuna göre değişmektedir. İçerik taleplerinizi bekliyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Özellikle teknoloji, popüler bilim konularında uzmanlaşmış bulunmaktayım. Bunun dışında genel kültür, tarih, kültürel ve siyasi içerikler konusunda da tecrübeye sahibim. Spor, oyun kültürü, sinema, edebiyat, dizi incelemesi v.b. konulara da kişisel ilgim dolayısıyla içerik üretebiliyorum. 

 

İçeriklerinizi SEO odaklı ve dil bilgisine uygun bir şekilde, özenli ve nitelikli bir şekilde üretebilirim. Zaman konusu ise içerik konusu, araştırma seviyesi ve içerik uzunluğuna göre değişmektedir. İçerik taleplerinizi bekliyorum.  

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.