v1

İsim
: Vesi .
Kayıt Tarihi
: 4 Haziran 2021
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

Asıl hobi ve yeteneğim çizim iken kendimi yazarken buldum. Çizimle kendimi ne kadar iyi ifade edebiliyorsam yazıda da bir o kadar ilerledim. Bunların yanı sıra psikoloji, felsefe, müşteriler ve hizmet sektöründe kendimden bir şeyler bulmaya başladım. Deneyimlerimi ve araştırmalarımı bu alanlarda çoğalttım. Her türlü içerik hakkında bilgi sahibi olmak ve bunları siz değerli içerik.net ekibi ile paylaşmaktan onur duyarım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep ve arzularınız kapsamında seo uyumlu, özgün içerikler üretebilirim. Sizlerden talebim siparişlerinizde tüm detayları net bir şekilde bana iletmenizdir. Ben de bu doğrultuda içeriklerimi net, anlaşılır bir biçimde okuyucuya aktararak, alt başlıklar aracılığıyla okuyucuyu yormadan sade bir üslupla belirtilen konuda içerik üretebilirim. Ayrıca farklı yazım taleplerine de uyum sağlayarak isteklerinizi karşılayabilirim.

 

Neden Ben?

İçeriklerinizi tam zamanında, sıkı bir iş disiplini ile hazırlanmasını istiyor  ve tam olarak isteklerinize cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız  sizinle oldukça keyifli bir süreç içine girmiş bulunuyoruz.

 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı katkılar ise;

-Seo açısından sitenizi farklı ve sağlam yapar.

-Yeni insanlar kazandırır.

-Güçlü bir okuyucu kitlesi kazandırır.

- Rekabeti kazandırır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.