• Giriş
  • Kayıt Ol

utopya

İsim
: Habibe M.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2019
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

İşletme lisans ve tıbbı görüntüleme teknikleri önlisans mezunuyum. 2016 yılında başladığım içerik yazma kariyerime devam ediyorum. Sağlık, alışveriş, anne-bebek, blog içerik türlerinden yazmaktan keyif alıyorum. Bunun dışındaki içerik konularında da kendimi geliştirebileceğim fırsatları araştırıp öğrenerek kelimelere dökmekten büyük zevk duyarım. Size en iyi hizmeti verebilmek için kendimi sürekli geliştirme arzusu içindeyim. Size maksimum faydayı sağlamak için burdayım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İlgi alanım olsun olmasın her konuda içerik üretebilirim. Bilmediğim konuları araştırıp öğrenmeyi ve en doğru şekilde kelimelere dökeceğimden kuşkunuz olmasın.

İstenilen işi doğru şekilde açıklaması benim için yeterlidir. Hazırladığım içeriklerde kelimelerin tekrarlanmamasına özen gösterir. Genelde okuyucuları sıkmayacak şekilde makalenin yapısını bozmadan üç- dört cümlede bir paragraf kullanırım. Konuyla ilişkin alt başlıklar kullanarak yazının ilgi çekici olmasına dikkat ederim. Yazılarımı büyük özenle hazırlar imla hatalarına dikkat eder. Defalarca tekrar okuyarak sizlere sunarım.


Emeğimin sizler tarafından beğenilmesi ona görmesi bana vereceğiniz  en büyük karşılıktır. Sizlere en iyi hizmet vermek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsiniz.
 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net