• Giriş
  • Kayıt Ol

unknownuser

İsim
: Fatih B.
Kayıt Tarihi
: 30 Ağustos 2019
Son Giriş
: 3 yılHakkımda

Evli ve 3 yaşında bir kız çocuğu babasıyım. Üniversiteden mezun olduktan sonra aile şirketimizde çalıştım ancak çabuk sıkılmış olmam sebebiyle turizm ve eğlence sektörüne giriş yaptım. Yaklaşık 2 yıl otellerde DJ'lik ve sahne sorumluluğu yaptıktan sonra özel bir şirkette Satış Danışmanı olarak işe başladım. Kısa sürede Mağaza Müdürü pozisyonuna yükselip 8 yıl mağaza yöneticiliği yaptım. Her geçen sene özgürlüğümün daha kısıtlandığının farkına varıp görevimden ayrılarak uzun bir tatile çıkmaya karar verdim. Ertelediğim şeylere vakit ayırırken, tatil süresince beni oyalaması için de içerik üretmeye başladım. Özgürce yaşamanın verdiği yaratıcılık hissini okuyucular ile buluşturmak benim için keyif verici.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"unknownuser" Örnek İçerikleri

  • Hangi Otomobili Tercih Etmeli

Hizmet Açıklaması

Yaklaşık 5 yıl forum moderatörlüğü ve adminliği yaptım. Çeşitli konularda özgün içerik üreterek binlerce üyeye tecrübe ve araştırmalarımı aktardım. Çeşitli sosyal platformlardan yazarlık teklifleri almama rağmen yoğun iş tempom sebebiyle bu güne yazarlık yönümü hep ikinci plana atmak zorunda kaldım. Artık zamanla ilgili bir sıkıntım kalmadığım için hayalimi gerçekleştirme vaktinin geldiğini düşünmekteyim.

Otomobil, İnternet, Konsol ve PC Oyun, Sağlık, Cep Telefonu ve Telekomünikasyon, Ekonomi, Yemek Tarifi, Hayvanlar, Sosyal Medya konularında bilgili ve tecrübeliyim. Okuyucular tarafından yazılarımın anlaşılır, espritüel ve sürükleyici olduğu söylenmektedir. Belirlediğiniz konuda bilgi eksikliğim olduğunu düşünürsem önce araştırıp daha sonra akıcı bir biçimde yazıya dökebilirim. Siparişleriniz talep ettiğiniz sürede, özgün ve akıcı bir biçimde tarafınıza teslim edilecektir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net