underlee

İsim
: Önder A.
Kayıt Tarihi
: 25 Kasım 2019
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Uzun yıllardır amatör olarak pek çok konuda hikayeler, fikir yazıları, denemeler ve bilgilendirme yazıları yazdım. Halen bir roman üzerinde çalışmaktayım. Yıllar içinde gelişen birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Artık amatör olarak keyifle yaptığım yazma işini sizlerle profesyonel olarak sürdürmek istiyorum. Beraber pek çok verimli işe imza atacağımızı biliyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.75 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tüketimin muazzam hızlı olduğu bu devirde, sabırsızlığımızın en üst noktada olduğu sosyal mecrada bir yazının okunabilmesi için daha ilk satırlardan okuyucuyu yakalamak ve onu bir baba şefkati ile kucaklayıp hiç bırakmamak gereklidir. Ben de tam olarak bunun için; SEO uyumlu, hedef kitlenizi yakalayabilecek, özgün içerikleriniz için varım.

İçeriğin tüm gidişatını bu doğrultuda hazırlar, ayrılmasını istediğiniz kademeleri, alt bölümleri, kullanmak istediğiniz görselleri varsa bunları da okuyucunun ilgisini ve dikkatini kaybettirmeden hazırlarım. İstediğiniz içeriğin önemli detayları ve genel hatlarının iyi belirlenmiş olması işimizin iyi çıkması açısından oldukça önemli olacaktır. Beraber çalışmamız sonucunda ortaya çıkaracağımız işlerin ardından hep beraber memnun ayrılacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.