umut_kaplan

İsim
: Umut K.
Kayıt Tarihi
: 12 Şubat 2018
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

2013 yılından beri makale yazıyorum seo işleriyle uğraşmak ve reklamlara onlarca lira para dökmek istemediğim için blog yazarlığını bıraktım. 2014 yılında r10 dan ve diğer sitelerden makale yazarlığı için teklif usulü yazarlığı bu günlere kadar sürdürdüm. İngilizcem üst düzeydir. İzmir yüksek teknoloji enstütüsünde son sınıfım ve üniversite'nin eğitiimi %100 ingilizcedir. Bitirme tezleri, projeler ve çeviri işlerini de üstlenebilirim.


Fiyat Tarifesi: 1.60 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bildiğiniz üzere google arama motoru özgünlük konusunda her geçen gün yeni bir adım atıyor ve bu yeniliklere ayak uydurabilecek yazarların yazdığı yazılar her zaman önemini koruyacaktır. Özgün içerik her zaman site sahiplerine yarar sağlar ve bu konuda asla ödün vermeyeceğime emin olabilirsiniz. Bu yolla site içinde yazılarımızın devamlılığını sağlar ve imkan tanırsanız çalışılan müşteri ile aynı başlık üzerinden onlarca makale alışverişine katkıda bulunabilirim.

Sizlere düzenli olarak içerik üretebilirim ve uzun yılların verdiği deneyimlerimden yararlanabilirsiniz. Bir mühendis olarak birçok teknoloji konusunda size en iyi şekilde hizmet sunabilirim.Tabi bunları yaparken sorunlar yaşamamak adına istenilenin de ne olduğunu bilmek gereklidir.Bilgi ile deneyimin birleşmiş olduğu makaler her okuyucunun dikkatini çeker bu yüzden beni tercih etmelisiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Akademik Makale
Ödev - Tez

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.