• Giriş
  • Kayıt Ol

umut37

İsim
: Umut C.
Kayıt Tarihi
: 23 Eylül 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra, kariyerime üretim sektöründe başladım. Öğrenci iken yarı zamanlı olarak başladığım iş hayatıma, mezun olduktan sonra tam zamanlı olarak aynı firmada devam ettim. Sırasıyla üretim mühendisi, kalite mühendisi, üretim planlama mühendisi, üretim müdürü olarak çalıştım. Son olarak fabrika müdürü olarak görevimi sürdürmekteyim. Bununla birlikte pandemi koşulları ile birlikte değişen dünyada, farklı alanlarda kendimi geliştirmeye başladım. Sosyal medya içerikleri, içerik üreticiliği, Google Ads gibi alanlarda sertifikasyonları edindim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talepleriniz ışığında içeriklerinizi üretme kabiliyetine sahibim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, gerekli bilgi birikimine sahip olacağımı, olmadığım takdirde ise hızlı bir şekilde araştırma yaparak, doğru içerikleri alt başlıklarıyla birlikte sizlere sunacağımı taahhüt ederim. İçeriklerim tamamen bana özel olacaktır. Meslek hayatında edindiğim tecrübe neticesinde, alınan sorumluluğu, gereken disiplin ve planlama ile zamanında bitirebilirim. 

İhtiyaçlarını tüm detaylarıyla öğrenerek, içerik hazırlayacağım. İhtiyaç ve talep belirleme noktasında ise, isteğiniz doğrultusunda sizlerle beraber de çalışabilirim.


 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net