umterdms

İsim
: Ümit E.
Kayıt Tarihi
: 8 Aralık 2019
Son Giriş
: 2 saat


Hakkımda

23 Yaşımdayım, Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Güncel olarak bir muhasebe şirketinde Stajyer Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. 6 Yıllık muhasebe geçmişim var. Yaklaşık 2 senedir hobi olarak içerik editörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda haber sitelerinde vb. çeşitli patformlarda editörlük yaptığımda oldu. İçeriklerimi gerekli anahtar kelime tespitlerini yaparak ve bu kelimelerin Googledaki aranma durumlarını hesaplayarak yani tüm SEO kurallarına uygun olarak hazırlamaktayım. Gerekli SEO eğitimleri alarak bu konuda kendimi geliştirdim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar,

23 Yaşımdayım, Kocaeli Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Güncel olarak bir muhasebe şirketinde Stajyer Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. 6 Yıllık muhasebe geçmişim var. Yaklaşık 2 senedir hobi olarak içerik editörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda haber sitelerinde vb. çeşitli platformlarda editörlük yaptığımda oldu. İçeriklerimi gerekli anahtar kelime tespitlerini yaparak ve bu kelimelerin Google'da ki aranma durumlarını hesaplayarak yani tüm SEO kurallarına uygun olarak hazırlamaktayım. Gerekli SEO eğitimleri alarak bu konuda kendimi geliştirdim.

Ana Kategori olarak; Finans, Spor, Eğitim, Kişisel Gelişim, Genel Kültür gibi konularda sizler için istediğiniz türde içerikler hazırlayabilirim. Ancak profesyonel olduğum konular; Finansal Muhasebe, Muhasebe Denetimi, Finansal Tablolar Analizi, Maliyet Muhasebesi Vergi, Borsa gibi konulardır. Bunların dışında 4 yılık Fitness geçmişim var ve bu 4 yılın içerisinde Üniversite zamanlarımda Fitness Antrenörlüğü yaptığımda olmuştu. Çeşitli sportif konularda da istediğiniz içerikleri hazırlayabilirim. Yüzme, Dövüş, Kick Boks, Wing Chun hepsiyle zaman zaman alakam olmuştur ve bilgi sahibiyim.

Hazırlamış olduğum içerikler %95 ve üzeri şeklide kesinlikle özgün olarak hazırlamaktayım. Sade ve açık bir dil kullanmaktayım. Bütün içeriklerimi hazırlarken farklı farklı kaynaklardan yararlanarak çeşitlilik sağlıyorum. Teslimat süresi yoğunluğa göre değişebilmektedir. Hafta arası olursa 1 gün içerisinde, şayet haftasonu olursa saatler içerisinde bile içeriklerinizi teslim edebilirim.

Sizler için hazırlayabileceğim içerik konuları şunlardır;

- Muhasebe, Mali Müşavirlik vs.

- Muhasebe Standartları, Finansal Muhasebe, Muhasebe Denetimi

- Para, Finans, Yatırım politikaları

- Borsa, Şirketler, Sermaye piyasası

- İş Hukuku, Vergi Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku Vs. Hukuk ve Adalet 

- Döviz, Altın

- Fitness, Yüzme, Dövüş vb. spor türleri

- Kişisel Gelişim, Genel Kültür

- Sağlık, Spor, Eğitim, Yaşam

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları(4)

yazarilknur
13 Ocak 2021 16:36 tarihinde gönderildi.

Güzel iş

seosalemin
14 Ocak 2021 14:33 tarihinde gönderildi.

Öncelikle kendisi çok hızlı bir yazar. İstediğim içeriği çok hızlı bir şekilde hazırlayıp teslim etti

merhumzade
15 Ocak 2021 18:41 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederim, ilgi ve alakanız için sizinle çalışmalarımı sürdüreceğim

seosalemin
15 Ocak 2021 18:44 tarihinde gönderildi.

Bazı ufak tefek anlaşmazlıklar oldu fakat tatlı bir dille kolayca çözdük tşk