umlaut_

İsim
: Umlaut
Kayıt Tarihi
: 10 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Msgsü lisans ve İtü yüksek lisansımı piyano üzerine yaptım. Halen piyano eğitmeni olarak mesleğimi sürdürüyorum. Piyano ile birlikte Studio Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi; İstanbul İşletme Enstitüsü'nden diksiyon eğitimi ve Udemy'den seslendirme eğitimi aldım. Ancak tüm bunların yanında https://kahvevizyon.blogspot.com adlı blogdaki tüm yazıları yazarak; online içerik üretimine başladım. Ürettiğim metinler Seo uyumlu ve özgün içeriğe sahiptir. Yazıyı yazdıktan sonra gerekli tüm kontrolleri yaparak; alıcıya ulaştırıyorum. İstediğiniz her konuda içerikler üretebilirim.


Fiyat Tarifesi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Msgsü lisans ve İtü yüksek lisansımı piyano üzerine yaptım. Halen piyano eğitmeni olarak mesleğimi sürdürüyorum. Piyano ile birlikte Studio Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi; İstanbul İşletme Enstitüsü'nden diksiyon eğitimi ve Udemy'den seslendirme eğitimi aldım. 

Ancak tüm bunların yanında https://kahvevizyon.blogspot.com adlı blogdaki tüm yazıları yazarak; online içerik üretimine başladım. 

Ürettiğim metinler Seo uyumlu ve özgün içeriğe sahiptir. Yazıyı yazdıktan sonra gerekli tüm kontrolleri yaparak; alıcıya ulaştırıyorum. 

İstediğiniz her konuda içerikler üretebilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.