umitsancakli

İsim
: Ümit S.
Kayıt Tarihi
: 13 Mart 2018
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Satılan hazır makale sayısı - 22 (son güncelleme 03/09/2018). Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 1 yıldır makale yazıyorum. Küçüklüğümden beri kitap okuma alışkanlığına sahibim. Birçok konuda araştırma yapıp makale yazabilirim. Makale yazmaya yeni başladım ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Kendi çapımda yazdığım yazılar oldu ancak bir sitede makale yazarlığı daha önce yapmamıştım. Yazılım, internet, bilişim, eğitim, seyahat alanları ön planda olmak üzere makale yazabilirim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Satılan hazır makale sayısı --> 15 (son güncelleme 13/07/2018). 

İstekleriniz üzerine seo uyumlu ve %100 özgün bir biçimde siparişlerinizi tamamlayabilirim. İçeriğimi paragraflara bölerek okunabilirliği en üst düzeyde tutmaya özen göstermekteyim. Eğer siparişinizi verirken istediğinizi eksiksiz bir biçimde ve anlaşılır bir biçimde bana iletirseniz çok kısa süre içerisinde siparişinizi tamamlayabilirim. Belirttiğim kategorilerin dışında da bazı kategorilerde içerik hazırlayabilirim.

Araştırmacı ve öğrenmeyi seven bir kişiliğe sahip olduğumdan, siparişlerinizi hazırlarken bundan büyük bir keyif alacağım ve içeriğe özen göstereceğim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.