• Giriş
  • Kayıt Ol

umitonel

İsim
: Ümit Ö.
Kayıt Tarihi
: 21 Mayıs 2023
Son Giriş
: 2 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Merhaba! Ben Ümit, 1999 yılından beri Restorasyon sektöründe çalışmaktayım. Türkiye ve yurtdışında çok fazla şantiye ve tarihi eserde çalışma fırsatım oldu. Uzmanlaştığım konu kalemişi (genelde sıva üzerine boya ile yapılan süsleme) olmakla birlikte, restorasyon ve konservasyonun birçok dalına hakimim. Çalıştığım bazı önemli eserler arasında İstanbul Süleymaniye Camii , Hasankeyf Zeynelbey Türbesi , Bursa Ulu Camii , Ankara Hacı Bayram Velii Türbesi yer almakta.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yıllardır içinde olduğum tarihi eserler sayesinde sanat ve zanaat konularında edindiğim bilgi ve birikimi makale yazarak değerlendirmek ve bu konularda bilgi edinmek isteyenlere katkıda bulunmak istiyorum.

İstenilen makale konusunda gerekli araştırmaları yaptıktan sonra istenilen düzeyde makaleler hazırlayabilirim.

Uzmanlıştığım konular olan sanat , el işçiliği , ve zanaatları konusunda yeterince kaynak kitabım olduğu için (1000'e yakın!) internet arama motorlarına bakmadan, özgün makaleleri istenilen uzunlukta hazırlayabilirim.

İstenirse Kaynakça belirtme konusunda sıkıntı yaşamam!

Bu platformda bulunma amacım kendi birikimimi paylaşırken yeni konular üzerinde de çalışarak bilgi sahibi olmak, araştırdıkça daha çok öğrenmek.

Makale yazmanın galiba en güzel tarafı da bu! Yeni bir konu hakkında veya bildiğiniz bir konu da olsa araştırırken yeni şeyler keşfetmek, belki yanlış bildiklerinizi düzeltmek, yada eksik olduğunuz bir konuyu geliştirmek.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net