umitaltinay

İsim
: Ümit A.
Kayıt Tarihi
: 3 Ekim 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Ümit Altınay; 1972 Sakarya doğumludur. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Üniversite eğitimi Atatürk Üniversitesi emlak ve emlak yönetimi ve Anadolu Üniversitesi yerel yönetimler mezunudur. Atatürk Üniversitesi Adalet bölümüne devam etmektedir. İş Hayatına 1990 yılında Nalbur ve inşaat malzemesi dükkanı ile başlayan ÜMİT ALTINAY 1994 Yılında Emlak ve Gıda Sektörüne girdi, 1999 yılına kadar “ÜMİT EMLAK” olarak Sakarya merkezde faaliyet gösterdi. 1997 yılında Emlak komisyoncuları derneği yönetim kurulu üyesi ve 1999 yılında “Adapazarı Emlakçılar Odası TÜRKİYE EMLAK FEDERASYONU KURUCU ÜYESİDİR 2000 yılında Sakarya Ferizli ilçesinde Aysu Kuyumculuk,Aysu Pastanesi, Bellona mağazası açarak ilçeye renk katan ve marka getiren ilk girişimcilerinden birisidir. 2012 yılında Ümit Altınay Yatırım ofisini ve 2017 yılında Tapudayız. com ’un kurucusudur. Ticari ve Gayrimenkul girişimcisi –Blogger


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Çalışmalarımın seo uyumlu ve özgün olmasına dikkat ediyorum.

Prensipli, araştırmacı bir kişi olarak,alınan siparişleri zamanında teslim etmek konusunda oldukça hassas davranıyorum.30 yıllık Ticari birikimimin bana vermiş olduğu bilgiyi ,tecrübeyi müşteri ve dostlarımla saygı ve dürüstlük çerçevesi içinde paylaşmak benim için büyük bir keyif.

Makalelerimi;

-Müşteri ilişkileri (CRM) yönetimi

-Gayrimenkul mevzuatı yatırım ve danışmanlık

-Emlak sektörü

-Ticarette başarılı olmanın püf noktaları 

-Ortak girişimler,ortak girişimi devam ettirmenin formülleri

-Eğitim,Diyalog

-Güncel haberler

-Genel kültür

Makale Yazdırmak istediğiniz Konu ile ilgili  detaylı bilgi vermeniz durumunda ,size geniş ve özgün bir biçimde makalenizi yazarak, en kısa zamanda  teslim ederim.

Başarılı,sağlıklı,bereketli  işlerinizin olması dileğiyle...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

rakisikli
21 Ocak 2020 18:29 tarihinde gönderildi.

guzel bir calisma tesekkur ederim, iyi calismalar.