ugur20

İsim
: Uğur G.
Kayıt Tarihi
: 11 Ağustos 2018
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Makale'de Tecrübe Sahibi Yıllardır her konuda binlerce makale tecrübem ile seo uyumlu tanıtım yazıları ve semantik mantıkta bilgi içerici yazılar ürettim. Yazarlığı henüz başlıyor değilim ve dolayısıyla püf noktalarına hakimim. Özgün, Seo Uyumlu Özellikle tanıtım yazılarınızda kullanmak üzere tercih edeceğiniz yazılarda Seo kurallarına uygun bir şekilde %100 özgünlük içeren yazılarla hizmet vermekteyim. İsteğinize uygun olarak hikayeleştirilmiş ya da daha akademik bilgiler içeren bir anlatım şekli ile yazılar üretilmektedir. Ben? Eğitim fakültesi mezunu, atama bekleyen bir öğretmen adayıyım. Karşılıklı saygı ve hoşgörü çerçevesinde başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 1.40 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale'de Tecrübe Sahibi

 

Yıllardır her konuda binlerce makale tecrübem ile seo uyumlu tanıtım yazıları ve semantik mantıkta bilgi içerici yazılar ürettim.

Yazarlığı henüz başlıyor değilim ve dolayısıyla püf noktalarına hakimim. 

 

Özgün, Seo Uyumlu 

 

Özellikle tanıtım yazılarınızda kullanmak üzere tercih edeceğiniz yazılarda Seo kurallarına uygun bir şekilde %100 özgünlük içeren yazılarla hizmet vermekteyim. İsteğinize uygun olarak hikayeleştirilmiş ya da daha akademik bilgiler içeren bir anlatım şekli ile yazılar üretilmektedir.

 

Ben?

 

Eğitim fakültesi mezunu, atama bekleyen bir öğretmen adayıyım.

Karşılıklı saygı ve hoşgörü çerçevesinde başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.