• Giriş
  • Kayıt Ol

ugur13

İsim
: Uğur B.
Kayıt Tarihi
: 10 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Selamun aleyküm. Ben araştırmacı ve yazar değilim. Ben sizlere bu dünyada nasıl davranmamız gerektiğini, nasıl yaşamamız ve bu yaşamımızdan sonra ödeyeceğimiz hesabın güzel olması için çalışan ve gayret gösteren ve ümit eden biriyim. Her alanda bilgi sunmaya çalışıyorum. Verdiğim bilgilerin özelliği tartışmaya kapalı olması ve acaba öyle değil de şöyle olsa gibi bir fikre yer vermemesi çünkü ayet ve hadis desteklidir. İyi okumalar, sağlıklı günler.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Selamun aleyküm. Merhabalar. Hz. Ömer halifelik döneminde kendisine ölümü hatırlatması için bir memur tayin etti ve o memur hergün "Ey Ömer, ölüm var ölüm" dedi. Hz. Ömer'in saçında tek bir tel beyaz saç çıkmasının ardından o memur'a: "artık bana ölümü hatırlatmana gerek kalmadı. Saçımda ki bu beyaz saç bana hatırlatıyor."

Sayın okur. Bizler de hergün ölümü hatırlamalı ve ölümden sonrası için çalışmalı gayret göstermeliyiz. Yediğimizde, içtiğimize ve giydiğimize dikkat etmeliyiz. Kazancımıza ve harcadıklarımıza çok dikkat etmeliyiz. Nitekim Peygamber efendimiz (sav) :" haram lokma yiyenin 40 gün boyunca duası kabul olunmaz" buyuruyor. Peki yediğimiz herşey helal mi? Şüpheli olan yiyecek ve içecekler nelerdir? Ve biz dikkat ettiğimizi belirttiğimiz için bize şöyle sorarlar. "E biz hiç mi bişey yemeyelim?". Eğer boğazından geçen lokma haramsa, yeme.

Sayın okur. Sizlere fikir ve düşüncelerimden ziyade bilgilerimi aktarmak için çalışmakta ve gayret göstermekte ve araştırmaktayım. Sağlıcakla kalın. 

Verdiği Hizmet Türleri

İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net