• Giriş
  • Kayıt Ol

ufuk_sacinti

İsim
: Ufuk S.
Kayıt Tarihi
: 4 Temmuz 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Web sitesinin kullanımında blog içeriklerinin önemi artık yadsınamaz bir gerçek. Emlak Vadisi firma sahibi olarak blog içerik üretimlerimi kendi sitemde yayınlamaktayım ve sonuçlarından son derece memnunum. Yazdığım blog içeriklerle ilgili fikir sahibi olmak adına blog içeriklerimi inceleyebilirsiniz. Seo uyumlu makaleler için sipariş vermek isterseniz teslim tarihi ile ilgili iletişime geçmenizi rica edeceğim. 8 Yıllık Emlak sektörü tecrübesi , 5 yıllık düğün salonu işletmeciliği tecrübesi , 2 defa yap-sat tecrübesi ,nin yanı sıra çevre mühendisliği mezunuyum. Mesleğimi hiç icra etmedim. Yılda ortalama 50 kitap okumaktayım. İlgilendiğim başlıca konular marka yönetimi , pazarlama ve psikoloji , bununla beraber başarılı bir çok iş insanının biyografilerini okudum ve okumaya devam ediyorum. Okumak yazma becerisini geliştiren en önemli ayrıntıdır. Burada hazırlayacağım blog içeriklerle ilgili amacım kesinlikle gelir elde etmek değil. Benim için bu konu tamamen bir hobi. Bu vesileyle farklı çevrelerin okuduğu yazıların üreticisi olmaktan keyif alacağım.


Türkçe Makale Siparişi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Web sitesinin kullanımında blog içeriklerinin önemi artık yadsınamaz bir gerçek. Emlak Vadisi firma sahibi olarak blog içerik üretimlerimi kendi sitemde yayınlamaktayım ve sonuçlarından son derece memnunum. Yazdığım blog içeriklerle ilgili fikir sahibi olmak adına blog içeriklerimi inceleyebilirsiniz.

Seo uyumlu makaleler için sipariş vermek isterseniz teslim tarihi ile ilgili iletişime geçmenizi rica edeceğim.

8 Yıllık Emlak sektörü tecrübesi , 5 yıllık düğün salonu işletmeciliği tecrübesi , 2 defa yap-sat tecrübesi ,nin yanı sıra çevre mühendisliği mezunuyum. Mesleğimi hiç icra etmedim. Yılda ortalama 50 kitap okumaktayım. İlgilendiğim başlıca konular marka yönetimi , pazarlama ve psikoloji , bununla beraber başarılı bir çok iş insanının biyografilerini okudum ve okumaya devam ediyorum. Okumak yazma becerisini geliştiren en önemli ayrıntıdır. Burada hazırlayacağım blog içeriklerle ilgili amacım kesinlikle gelir elde etmek değil. Benim için bu konu tamamen bir hobi. Bu vesileyle farklı çevrelerin okuduğu yazıların üreticisi olmaktan keyif alacağım.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net