• Giriş
  • Kayıt Ol

turker2

İsim
: Türker O.
Kayıt Tarihi
: 5 Kasım 2020
Son Giriş
: 3 saat

Standart Yazar
Hazır Makalesi (40)


Hakkımda

Merhabalar uzun süredir makale yazarlığı yapmaktayım. İlk başta bu işe hazır makale satışı üzerinden başladım. Son 8 aydır sipariş alımına daha çok vakit ayırmaktayım. Pek çok konu hakkında bilgi sahibiyim. Hazır makale yazımında en başarılı olduğum konular tarih, ekonomi, din ve biyografi gibi konulardır. Araştırma yetisi yüksek biriyim. Birçok konuya ilgim vardır. Bu sayede sipariş alımında hiçbir sorun yaşamam.


Türkçe Makale Siparişi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar, ben 2 yıldan fazla bir süredir makale yazarlığı yapmaktayım. Hem hazır makale satışı hem de içerik siparişi alımı konusunda birçok tecrübem vardır. Sipariş alımında pek çok konuya hakimimdir. Kargo, sigorta, keçi sütü, araç bakım, Airfryer ve İnstagram kullanımı sadece yazdığım bazı makalelerin konularıdır. Hazır makale satışında uzman olduğum konular tarih, din, ekonomi, mesleki içerik, haber, biyografi ve eğitim gibi konulardır. İletişimde nazik bir dil kullanımına dikkat etmekteyim. Makalellerim kesinlikle yazım kurallarına uygundur. Verdiğiniz siparişi belirttiğiniz sürede teslim etmekteyim. Teslim süresini asla geciktirmem. Yazdığınız mesajları kısa sürede cevaplamaktayım. Yani iletişim konusunda bir sıkıntı olmaz. Siparişte belirttiğiniz kuralları eksiksiz tamamlamaktayım. Araştırma gerektiren konularda güvenilir kaynaklardan gereken araştırmayı yaparım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (27)

fatih_bilgin
24 Mayıs 2023 17:29 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve istenilen özellikte içerikler için teşekkürler

fatih_bilgin
11 Mart 2023 18:43 tarihinde gönderildi.

Hızlı teslimat ve istenilen özellikte yazılar için teşekkürler

semih13
13 Şubat 2023 15:41 tarihinde gönderildi.

anahtar kelime ve başlık kullanımları, anlatım dili ve siparişte belirttiğim niteliklerden çok uzak. kullanılan kelimelerde de çok fazla hatalı seçim var. detaylıca anlatılan bir revizyon vermeme rağmen yine de sonuç farklı olmadı.

abdulbakinet
10 Şubat 2023 13:14 tarihinde gönderildi.

Güzel çalışma oldu kaliteli

abdulbakinet
29 Ocak 2023 18:11 tarihinde gönderildi.

güzel çalışma oldu

Whatsapp Destek - icerik.net