turgutalpercan

İsim
: Turgut E.
Kayıt Tarihi
: 16 Kasım 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Yazmayı seviyorum ve yaptığım işleri özveriyle yapıyorum. Hemen hemen akla gelebilecek her konu hakkında özgün içerikler üretiyorum Yazılarımda en önem verdiğim husus kesinlikle özgün olmaları ve imla hatalarının bulunmamasıdır. Siz de özgün içerikler istiyorsanız, içeriklerim detaylı araştırılmış, imla hatası yapılmamış olsun diyorsanız, akıcı ve sade metinler istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazılacak olan içeriğin detaylarından bahsedildiği taktirde, sorunsuz bir şekilde yazıyı oluşturabilirim. Yazdığım yazılar tamamen özgündür ve SEO uyumludur.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz siparişleri olabildiğince hızlı ve anlaşılır içerikler oluşturmak birinci önceliğim. İyi bir yazarın kendini tekrar eden cümlelerden, kelime kalabalıklığından uzak durması gerektiğine inanıyorum bu sebeple verilmiş olan bilgiyi okuyuculara en yalın ve anlaşılır şekilde aktarmayı tercih ediyorum. Sipariş veren kişilerden tek istediğim en net bilgileri vererek siparişin oluşumunu kolaylaştırması. Sipariş veren kişi ile iletişim halinde olmak benim için oldukça önemli. Her iki tarafın birbirini en iyi şekilde anlayarak memnun kalacağı bir iş yapılması gerektiğine inanıyorum. Yazdığım makalelerde eksik olması durumunda revize işlemini de en kısa sürede tamamlayabilirim.

Uzun zamandır içerik üretmemden kaynaklı yazı yazma konusunda oldukça sabırlı biriyim. Araştırma yaparak yazmayı, yazarken öğrenmeyi seviyorum bu sebeple bunu sadece bir iş olarak değil kendimi geliştirmek için de bir araç olarak görüyorum. Her ne kadar bu site de yeni olsam da çok uzun zamandır yazarlık yapıyorum. 4 yıldır farklı birçok sitede içerik üreticiliği yapmaktayım. Dilerim sizlerle de en iyi şekilde çalışabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.