turgay_kocabas

İsim
: Turgay K.
Kayıt Tarihi
: 20 Haziran 2019
Son Giriş
: 4 ay


Hakkımda

İletişim Fakültesinden 2018 yılının Temmuz ayında mezun oldum. Çeşitli alanlarda editörlük deneyimim var. Mezun olduğumdan beri çeşitli işler alıyorum. İçeriklerin kaliteli ve faydalı olmasına dikkat ederim. İletişim Fakültesinden 2018 yılının Temmuz ayında mezun oldum. Çeşitli alanlarda editörlük deneyimim var. Mezun olduğumdan beri çeşitli işler alıyorum. İçeriklerin kaliteli ve faydalı olmasına dikkat ederim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Cümlelerimi daima güncel Türkçe Sözlük'ü referans alarak kurarım. İçeriklerin kaliteli, faydalı ve doğru olmasını ayrıca önemserim. Haber yazma veya düzenleme; ürün ve hizmet tanıtımı yazısı ilgi alanlarım. Öte yandan görsel tasarımla da uğraşıyorum. Sipariş vermeden önce mesaj atınız.

İletişim Fakültesinden 2018 yılının Temmuz ayında mezun oldum. Çeşitli alanlarda editörlük deneyimim var. Mezun olduğumdan beri çeşitli işler alıyorum.

Cümlelerimi daima Güncel Türkçe Sözlük'ü referans alarak kurarım. İçeriklerin kaliteli, faydalı ve doğru olmasını ayrıca önemserim. Haber yazma veya düzenleme; ürün ve hizmet tanıtımı yazısı ilgi alanlarım. Öte yandan görsel tasarımla da uğraşıyorum. Sipariş vermeden önce lütfen mesaj atınız.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (1)

eren
8 Haziran 2020 16:04 tarihinde gönderildi.

Tam istediğim gibiydi çok teşekkürler.