turgay_kocabas

İsim
: Turgay K.
Kayıt Tarihi
: 20 Haziran 2019
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

İletişim Fakültesinden 2018 yılının Temmuz ayında mezun oldum. Çeşitli alanlarda editörlük deneyimim var. Mezun olduğumdan beri çeşitli işler alıyorum. Yaptığım işlerin içeriklerinin kaliteli ve faydalı olmasına dikkat ederim. İletişim Fakültesinden 2018 yılının Temmuz ayında mezun oldum. Çeşitli alanlarda editörlük deneyimim var. Mezun olduğumdan beri çeşitli işler alıyorum. Yaptığım işlerin içeriklerinin kaliteli ve faydalı olmasına dikkat ederim.


Fiyat Tarifesi: 1.40 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sayın yetkili,

Öğrencilik yıllarımdan bugüne kadar yaptığım çalışmaların bazılarını referans olarak talep edenlere gönderebilirim. Sosyal medya içeriği, basın bülteni, yorum, blog yazısı, ürün/hizmet tanıtımı, haber metni ve diğer birçok alanda işlerinizi dil bilgisi ve imlâ kurallarına göre yaparım. Metnin içeriğine göre kompozisyon oluştururum. 

Referans makalelerim; SEO uyumlu iki adet makaleyi, 2 adet basın bültenini, 3 adet haber bültenini, birkaç tanıtım metnini, 2 adet sosyal medya tanıtım metinlerini ve sosyal medyadaki yanıtlarımdan birini ve bir adet çeviriyi içerir.

Anlatım tarzım referansıma eklediğim metinlerdeki gibi olup metinlerinizi dilediğiniz tarza göre şekillendirebilirim, yazabilirim. Ancak, anlatım tarzım akıcı ve anlaşılır olmasına özen göstererek kelimelerin gereksiz kullanımından kaçınırım.

İlginiz için teşekkürlerimi sunarım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.