tuna

İsim
: Tuna Ü.
Kayıt Tarihi
: 9 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Ege Üniversitesi, Turizm Rehberliği bölümü mezunuyum. Turist Rehberiyim. Roman yazarıyım ve iki kitabın editörlüğünü yapmış bulunmaktayım. Tahta Kolye isimli romanıma bütün kitap marketlerden ve online kitap alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. Web sitesi içeriği, seo uyumlu makaleler, hikaye, öykü, deneme yazıları yazabiliyorum. Hızlı ve temiz, özgün içerik talepleriniz için sizlerle görüşmekten mutluluk duyarım.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,
Bu platformda bir yazar olarak bulunuyorum ve bir yazar olarak kaliteli ve özgün içeriğin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Turist rehberiyim. Roman yazarlığı ve kitap editörlüğü tecrübelerim mevcuttur. Tahta Kolye isimli romanımı internet kitap marketlerden görüntüleyebilirsiniz. 


Sizler için, dilediğiniz konu hakkında metin yazarlığı yapabilirim. Makale, kısa öykü, uzun hikayeler, deneme yazıları, web sitesi içeriği ve gezi yazısı gibi kategorilerde yüzde yüz oranında özgün, yalnızca size ait olacak içerikler yazıyorum. Anahtar kelimeler ve seo uyumuna dikkat ediyorum. Dilerseniz telifsiz stock fotoğrafları ile metni destekliyorum. Bu konuda deneyimim ve referanslarım mevcuttur.

Sizlerle çalışmayı dört gözle bekliyorum.
Sevgiler.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

kolpaniki
12 Haziran 2020 00:35 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkürler

kolpaniki
12 Haziran 2020 00:34 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkür ederim tam istediğim gibi