tugrul

İsim
: Yiğit T.
Kayıt Tarihi
: 26 Mart 2020
Son Giriş
: 10 ay


Hakkımda

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri yüksek lisansı ders aşaması tamamlayan öğrenmeye ve araştırmaya ilgili birisiyim. Üniversite yılları boyunca Turizm sektöründe yer almış, gulet tekne işletmeciliği yapmış, Ticari Yat Kaptanlığı Ehliyeti olan aynı zamanda yelkenci ve serbest dalış meraklısı bir kişiyim. Üniversite mezuniyeti sonrası kurumsal firmalarda çalışmaya başlamış, Bankacılıkta 4.yılını tamamlamış, Ticari Bankacılık Portföy Yetkilisi olarak banka ve müşteri ilişkilerini yönetmiş bir portföy yöneticisiyim. Piyasa ve ekonomi merakımdan dolayı finansal okur yazarlık amaçlı yazılar kaleme almaktayım. Yönetim becerisine sahip, kişisel gelişime önem veren, öğrenmeye ve öğretmeye meraklı, farklı sektör tecrübeleri olan bir kişiliğe sahibim. Yetkinlik ve ilgi alanlarım; finans, piyasalar, mali analiz, kredi analizi, mali tablo yorumu, finansal risk yönetimi, hedge sistemleri, alternatif fonlama, proje finansmanı, işletme sermaye yönetimi, karlılık ve alternatif yönetim şekilleri...


Fiyat Tarifesi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Her türlü ilgi alanıma giren; ekonomi, finans, piyasalar, kripto paralar, mali analiz, kredi analizi, mali tablo yorumu, finansal risk yönetimi, hedge sistemleri, alternatif fonlama, proje finansmanı, işletme sermaye yönetimi, karlılık ve alternatif şirket yönetim şekilleri, ticari hayat, bankacılık ve risk yönetimi üzerine makale, içerik, tanıtım, eğitim dökümanı üretebilirim. 

Web siteleri, bloglar, dergiler, şirketler vs. için ilgili alanıma giren konularda içerik yazabilirim. Bülten tarzı düzenli yayın yapanlar için gündem konusu üzerine değerlendirmelerde bulunabilirim. Araştırma derlemesi, sunulan verilerin yorumlanmasını ve analizini yapabilirim.

Ayrıca; davranışsal finans, sosyal inşacılık, denizcilik ve lojistik üzerine bilgi sahibiyim, yüksek lisans döneminde ilgili konularda özellikle çalışmalarda bulundum. Konuların sadece teknik yada bilgi alanı dışında basit ve açık anlatımını yapabilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.