• Giriş
  • Kayıt Ol

tugceayvali

İsim
: Tuğçe A.
Kayıt Tarihi
: 9 Nisan 2019
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

Hacettepe Üniversite Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü mezunuyum. Öğrenciyken başladığım içerik yazarlığına mezun olduktan sonra da devam ettim. Seo uyumlu özgün yazılar üretiyorum. Freelance çalışmanın rahatlığı içinde disiplinli olmayı başarabilenlerdenim. Daha çok blog içerikleri ve web sitesi türleri üzerine çalıştım. Şu ana kadar en çok moda, seyahat konuları üzerine içerikler ürettim. Bununla beraber benim için her yeni yazı yeni bir heyecan ve hayatıma yeni açılan bir pencere niteliğinde. Ayrıca İspanyolca-Türkçe, Türkçe-İspanyolca çeviri hizmeti de vermekteyim. Siz değerli içerik.net üyeleri ile birlikte yeni işlere imza atmak dileğiyle...


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"tugceayvali" Örnek İçerikleri

  • 2019 Gelin Makyajı Trendleri

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda seo uyumlu içerik üretmeye hazırım. İçerik üretirken en çok dikkat ettiğim noktalar özgünlük ve seo uyumluluğudur. Bu sayede hem siteniz seo açısında güçlü bir hal kazanmış olacak hem de özgün yazılar sayesinde devamlı okur oranınızda bir artış gözlemleyeceksiniz. 

Neden Ben?

-Sorumluluk duygusu kuvvetli bir kişi olarak yaptığım işi en iyi şekliyle yapmayı ve zamanında teslim etmeyi severim. Kendimi tanırım ve yerine getiremeyeceğim görevleri kabul etmem. Planlı çalışırım ve yazıları zamanında teslim ederim. Değişken olmakla birlikte fikir vermesi açısından paylaşmam gerekirse günde 1500-2000 kelime civarında yazı yazabilirim. 

- Yazılarımdaki öncelik sizlerin taleplerinize seo uyumu kuralları çerçevesinde cevap verebilmek. Bunun için benden yazmamı talep ettiğiniz yazılarda geçmesini istediğiniz anahtar kelimeleri ve bunların önemlilik derecelerini belirtirseniz çok sevinirim. 

- Yazılarımda her zaman için doğru bir Türkçe kullanmaya dikkat ederim. İçerik üretirken yazım ve imla hataları yapmam. 

- İçerik üretirken etraflıca araştırmalar yaparım. 

- Özgünlüğe çok önem veririm. Asla kopyala-yapıştır yapmam.

Siz de böyle bir yazar arıyorsanız birlikte iş yapmak benim için büyük bir zevk olacaktır. Birlikte bir iş yapma sürecinde siz değerli içerik.net üyelerinden tek bir ricam var. Benden yazmamı talep ettiğiniz içerik ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vermeniz.

Benimle çalismayı düşünmeniz halinde dilediğiniz taleplere uygun olarak 100 kelimelik bir deneme yazisi yollayabilirim.

***Ödemelerinizi kredi kartı ile yapmanız mümkündür.***

  

  

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net