tugbanur

İsim
: Yıldırım
Kayıt Tarihi
: 8 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhaba, Adım Tuğbanur Yıldırım. Yaklaşık 3 yıldır içerik yazarlığı yaparak kendimi geliştirme ve bu işte profesyonelleşme imkanım oldu. Bu işi severek ve gerçekten keyif alarak yapıyorum. İyi derecede İngilizce biliyorum. Yazı yazmayı, kitap okumayı ve araştırma yaparak sürekli yeni bilgiler edinmeyi çok seviyorum. Sağlık, doğa, bilim, psikoloji, yemek, dizi, film, tiyatro, sanat, moda, sosyal medya, teknoloji ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibiyim. Bu konular hakkında içerik üretmek ve yazı yazmak benim için oldukça keyifli ve önemli. Siz değerli üyeler ile faydalı ve sürekli işler yapacağımıza inanıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgiler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İsteklerinize göre seo uyumlu, özgün içerikler yazabilirim. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile bütünlük sağlarım.  Tüm bunların yanında metine göre birlikte fikir alışverişleri yapabilirirz.
En önemsediğim şey olan  iş disiplini ve isteklerinizi zamanında yerine getiren bir yazar arıyorsanız birlikte çok güzel çalışmalar yürüteceğimizden eminim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.