• Giriş
  • Kayıt Ol

tugba52

İsim
: Tuğba K.
Kayıt Tarihi
: 30 Eylül 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Bu zamana kadar duygularımı birine anlatmaktan çok bir yere yazarak dışa vurdum. Bu bana hep iyi geldi. Daha sonra bu işte iyi olduğumu farkettim. Yazdığım her türde kendimden bir şeyler katmaya çalıştım. Ve açıkçası bu yolda ilerlerken copy-paste baş düşmanım oldu. Senin için gereken yazıları da özgün bir şekilde yazacağıma emin olabilirsin. Benimle çalışırsan gözün arkada kalmaz. Hadi durma,sipariş ver !


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özgün,güvenilir,titiz çalışan biriyle iş yapmak istiyorsan buradayım.

Tek yapman gereken isteklerini ve bu isteklerin doğrultusunda gereken bilgileri bana eksiksiz vermen. Sonrasında tamamen özgün bir çalışma yürüteceğime emin olabilirsin. Çünkü bu benim için sadece bir iş değil. Bu benim için aynı zamanda bir hobi. Bu yüzden içerik hem özgün,hem kaliteli,hem ilgi çekici olsun diye var gücümle çalışacağım. 

Yazıyı hazırladıktan kontrol etmen için sana gönderirim. İçine sinmeyen,hoşuna gitmeyen kısımlarda istediğin değişikliği yapabilrim.

Gereken zamanda ve elimden geldiğince kaliteli bir içerikle karşında olacağıma emin olabilirsin. Hadi birlikte çalışmayı deneyelim!

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net