tugba1

İsim
: Tuğba B.
Kayıt Tarihi
: 18 Haziran 2020
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

1987 yılında Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde doğdum. 11 yıldır kamuda hemşire olarak görev yapmaktayım. Okuma yazma tutkum çok küçük yaşlarda başladı. Yayınlanmış üç e-kitabım bulunmakta. İlk e-kitabım Denemelerim e-kitap yayıncılık tarafından 2019 Ekim ayında yayınladı. İkinci e-kitabım olan Fikrizat'ı selfpublishing yöntemiyle Kobo.comda yayınladım. Üçüncü e-kitabım Şiirlerim'i ise yine selfpublishing yöntemiyle Publitory'de yayınladım. Yazarken akış haline giriyorum ve yazmayı var oluşumun anlamı olarak görüyorum. Yazmasaydım hayatta dahi kalamazdım. Yazmanın gelişim yolunda atılmış en etkili adım olduğuna inanıyorum ve ömrüm yettiğince yazmayı istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu ve tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden gelen talep doğrultusunda içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırıyorum. Bunların dışında farklı yazım talepleriniz konusunda da uyum sağlayabilirim.

 

Neden Beni Seçmelisiniz?

İş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz ve size isteğiniz özellikte yazılar verebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.