• Giriş
  • Kayıt Ol

tubaaa

İsim
: Tuğba Ç.
Kayıt Tarihi
: 25 Ocak 2019
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

14 Ekim 1992 yılında İstanbul'da doğdum. İstanbul Üniversitesi İletişim mezunuyum. Çeşitli televizyon kanalında sunuculuk ve muhabirlik yaptım. En son çalıştığım yer bir psikoterapi merkeziydi. Burada psikolog asistanlığı yapıyordum.Sağlık problemlerimden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. İçerik yazarlığı eğitimi aldım. Şu an freelance içerik yazarlığı yapıyorum. Ve bu alanda kendimi geliştirip iyi bir editör olmak istiyorum :)


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"tubaaa" Örnek İçerikleri

  • Diyabet

Hizmet Açıklaması

Seo uyumlu ve tamamen özgün bir şekilde konu ayrımı yapmadan isteğinize uygun şekilde içerikler üretebilirim. Oluşturacağım seo uyumlu içeriklerle sitenizin görünürlüğünü arttırabilirsiniz. İşime olan saygı ve disiplin ile içeriklerinizi tam zamanında sizlere ulaştırmaktayım. Okuma ve araştırmaya olan tutkum sayesinde sizlerle yapacağım işlerin kalitesini fark edeceksiniz. Ayrıca sitenizdeki gelişimde de bu farkı görebileceksiniz.

Oluşturduğum içeriklerin özgün ve okunabilirlik değerinin yüksek olması sayesinde siteniz Seo açısında oldukça güçlü bir hale gelecek. Yeni hedef kitle, yeni müşteri ve okuyuculara sahip olabilirsiniz. 

Çalışmaya başlamadan önce sizden tek isteğim; sahip olmak istediğiniz içerikleri detaylı bir şekilde bana bildirmeniz ve ne istediğinize tam karar vermenizdir. Artık beraber çalışmaya başlayabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net