• Giriş
  • Kayıt Ol

tolgaozturk

İsim
: Tolga Ö.
Kayıt Tarihi
: 17 Mayıs 2020
Son Giriş
: 4 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

20+ yıldır her mecrada yazıyorum: Web siteleri, instagram, facebook, youtube, TRT Belgeseli, mizah köşeleri, TV reklamları, seçim kampanyaları ve daha niceleri. Boğaziçi Üniversitesi ve fen lisesi mezunuyum. İnsan ruhundan anlıyor; gerektiğinde teknik, gerektiğinde edebi yazıyorum. Türkiye'nin en uzun süre yayında kalan reklam kampanyalarından biri bana ait. New York Festivali'nde başarı ödülüm var. Tüm metin ihtiyaçlarınız için bana %100 güvenebilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"tolgaozturk" Örnek İçerikleri

  • Tarihle Güzelleşmek

Hizmet Açıklaması

Özgün ve etkili içeriğe mi ihtiyacınız var? Öyleyse doğru ismi buldunuz. 

20 yıldan uzun süredir pek çok farklı konuda ve alanda yazıyorum. Aldığım paranın hakkını verebilmek için de hep orijinal içerikler üretiyorum. Elimdeki iş ister bir yemek tarifi olsun ister bir ödev, tümünü aynı özenle yazıyorum. Sizin yapmanız gereken tek şey beni doğru yönlendirmek. 

Mizah dergilerinde yazma deneyimim sayesinde en sıkıcı konularda bile okuyucunun yüzünü güldürebiliyorum. Boğaziçi Üniversitesi'nde öğrendiğim pazarlama teknikleriyle okuyucuyu istediğiniz yöne çekiyorum. Fen Lisesi eğitimim sayesinde teknik alanlarda da içerik üretebiliyorum. Benim yazdığım içerikleri okuyan insanlar kendilerini biriyle sohbet ediyormuş gibi hisseder, çünkü onlarla aynı dili konuşurum.

Uzun vadeli iş ortaklığına inanıyorum. O yüzden sizi dostum, işinizi de kendi işim gibi görüyorum. 7 gün 24 saat güvenebileceğiniz uzman içerik üreticisi arıyorsanız, sizinle tanışmak için sabırsızlandığımı bilmenizi isterim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net