thryavuz

İsim
: Tahir Y.
Kayıt Tarihi
: 9 Şubat 2018
Son Giriş
: 4 yıl


Hakkımda

23 yaşında üniversite öğrencisiyim. Kocaeli Üniversitesi Petro-Kimya bölümünü okumaktayım. Aslen Sultanbeyli doğumluyum 15 senedir İzmit'te yaşıyorum. Zamanımın çoğunu bilgisayar başında makale yazarak geçirmekteyim. 4-5 yıllık makale deneyimim bulunmaktadır. Bu işimi severek yapmaktayım. Makale yazarlığı işini kendi evimde yapıyorum. Ailemle yaşıyorum. Aynı zamanda okuluma da zaman ayırmaktayım. Farklı bir işte çalışmıyorum. Ayrıca bir ekibim bulunmamaktadır. Tek başıma çalışıyorum. Bu tarz çalışma şeklini seçmemin neden, alıcıya her zaman aynı kalite ve özgünlükte makale sunabilmek istememdir.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Belirtiğim kategorilerdeki içeriklerde sizler için SEO uyumlu ve anlam bütünlüğü bozulmamış makaleler hazırlıyorum. Nakaleler özgün ve konu başlığında anlatılmak isteneni tam ifade eder. Baştan savma ve kopya içerikler ile sizleri kötü duruma düşürmem. Sizlere maksiumum kaliteyi düşük bir ücrete sunuyorum. Ayrıca makale yazarlığını tek başıma yapmaktayım. Böylelikle sizlere her zaman aynı kalite ve özgünlükte makaleleri sunabiliyorum. Bu hem benim hem de alıcı için önemli bir ayrıntıdır. 

Sitenizde kopya ve SEO uyumsuz makaleler kullanırsanız hem site kaliteniz hem de hitlerinizde bir zaman sonra düşüş yaşamaya başlarsınız. Ayrıca kopya içerikler google tarafından index almamakta ve hatta bir süre sonra sitenizin Spam olarak işaretlenerek aramalardan tamamen çıkarılmasına neden olabilmektedir.

Referans için sunduğum makaleler kendi siteme yazdığım ve satışını gerçekleştirdiğim makalelerden alıntıdır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.