• Giriş
  • Kayıt Ol

themirach

İsim
: Emir Ç.
Kayıt Tarihi
: 15 Haziran 2023
Son Giriş
: 10 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar ben Emir, kısa bir süredir metin yazarlığıyla uğraşmakta olan bir öğrenciyim. Kendimi bildim bileli yazmaya karşı hep ilgi duymuşumdur. Ben de hem sevdiğim şeyi yapıp hem de gelir elde etme kararı aldım. Anladığınız üzere tecrübeli ve kusursuz olduğumu söyleyemeyeceğim, ancak bu alanda ilerleme ve kendimi geliştirme gibi bir hedefim var. Umarım kimse pişmanlık duymaz. Ek olarak birden fazla kategoride sizin için içerik yazabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 12.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Anlayacağınız üzere birden fazla kategoride hizmet veriyorum, ister blog içeriği, ister ürün açıklaması veya ister inceleme içeriği olsun aklınıza gelebilecek pek çok konuda, isteğiniz doğrultusunda ilgi çekici ve açıklayıcı metinler ve içerikler hazırlayabilirim. Ek olarak, eğer istediğiniz içerik belirli bir hedef kitle için ise, bu etkeni baz alır ve içeriklerinizi buna göre hazırlarım. Tek isteğim talebiniz hakkında baştan sona ne kadar detay varsa her birini eksiksiz bir şekilde aktarmanız. Ne kadar çok detay verirseniz hizmet kalitesi de bir o kadar artış gösterir.

Hızlı bir çalışma prensibine sahibim, herhangi bir aksilik çıkmadığı sürece teslim sürelerini olabildiğince kısa tutarım ve belirlenen tarihi aşmamak benim için önemlidir.

Gelen geri bildirimleri de dikkate alarak yazılarımı geliştirmeyi amaçlamaktayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net