teomancenik

İsim
: Teoman C.
Kayıt Tarihi
: 24 Haziran 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Çocukluğumdan beri yazarlığa ilgi duymuşumdur. Yıllardır hobi olarak hikaye ve senaryo yazmaktayım. Bu nedenle makale yazarlığı konusunda ve içerik üreticiliği konusunda web sitelerinize fayda sağlayabileceğimi düşünüyorum. Dil bilgisi, anlatım ve okunabilirlik açısından kendime çok güveniyorum. Karşılıklı bir güven ilişkisi kurulması halinde, disiplinli ve istikrarlı bir çalışmayla, sizlerle güzel işler yapabileceğimize inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Taleplerinize ve içeriğinize göre sizler için özgün ve kaliteli içerik üretebilirim. Ürettiğim içeriklerde dil bilgisi ve anlatım açısından bir sorun olmayacaktır. Sipariş verirken vereceğiniz bilgilerin detaylı ve eksiksiz bir şekilde tarafıma iletilmesi halinde bir sorun çıkmayacağına eminim. Okunabilirlik ve özgünlük açısından sitenize fayda sağlayabilirim. Dil bilgisi ve anlatım açısından kendime çok güveniyorum. Birçok konuda düzgün içerik üretebilirim. Özellikle aşçılık, bilim, edebiyat ve çeşitli meslekler hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunabilirim.

Disiplinli ve istikrarlı bir çalışma ile birlikte, siteniz, içerikleriniz ve istekleriniz doğrultusunda güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.