tenshii

İsim
: Melek Y.
Kayıt Tarihi
: 23 Şubat 2021
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Bir üniversite öğrencisi, aynı zamanda okuma ve yazma konusunda ilgili biri olarak gerek bölümüm, gerekse hobi edindiğim yemek, moda, diyet, astroloji ve edebiyat konularında icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bunların dışında seo uyumlu çalışmak benim için bir zevk ve farklılık olacaktır. Bu uyumluluk sayesinde kendi bakış açımı ve zevklerimi daha da genişletip geliştireceğime inanıyorum. Tüm bunlara ek olarak zevkle yaptığım bu işi başta KAFA dergisi olmak üzere belli başlı dergilerle iş yaptım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kendi özgün yazma tarzımın yanısıra özellikle uyumluluk konusunda sizlerle anlaşabileceğimden eminim. Özellikle her detayı bana aktarmanız halinde ortaya sizin istediğiniz şekilde bir içerik çıkacaktır. İçeriğin konusu tamamen başlığa uygun, açıklamalar oldukça net, okuyucuyu sıkmadan hitap edebilmemden kaynaklı başarılı işlere imza atabilirim. 

''Neden ben?'' sorusu kafanızda oluştuysa eğer, işimi bir disiplin çerçevesinde ve zamanında yapmak için her türlü gayreti göstereceğim çünkü bu alan benim kendime güvendiğim ve yoğun bir şekilde meslek hayatına dökmek istediğim bir alan.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.