• Giriş
  • Kayıt Ol

tc_ilknur_sen_isiktas

İsim
: Tc İ.
Kayıt Tarihi
: 30 Ocak 2019
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Yaşım ve yaşadıklarım itibariyle kâfi derecede iş disiplini ve tecrübeye sahibim. Daha önce çeşitli blog ve çeşitli sitelere makale yazdım. 42 yaşındayım ve daha çok hayata dair paylaşımlar içeren yazılar yazmaktan hoşlanıyorum. Karanlıktan aydınlığa çıkmanın, kitap okuyarak gündemi takip ederek bilinçlenerek olacağını biliyor başkaları tarafından da fark edilmesini diliyorum. Sorumluluk sahibi biri olarak her iş dalında her sektörde verilen sözler için vaktinde iş teslim etmek, gerekli planlamayı yapmak prensibimdir.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"tc_ilknur_sen_isiktas" Örnek İçerikleri

  • Makale

Hizmet Açıklaması

Daha çok insan maneviyatına duygularına hitap etmekten hoşlanıyorum. Hayali karakterle el uzatmadan, gerçekle gelecek arasında ki kağıttan ümitlere sarılı bir makale yazarıyım. Sorumluluk sahibi bir bayan olduğumdan,yazdığım ve yazacağım makaleler, özgün, bana özel bir dille yazılmış,kopyadan uzak olacaktır. Bu konuda müsterih olunuz. Okumayı aşılayabilmek adına (en azından yeni jenerasyona) her konuda yeni, seviyeli içinize hitap edecek yazılar yazacağıma inanıyor ve kendime güveniyorum.

Olması geren taraflar arasında yapılan anlaşmaya; her iki tarafında itirazsız ve problemsiz uymasıdır. Taraflar arasındaki maddiyat, aslında okuyucu kitlesinde ki öğrenme ve okuma, araştırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple dürüstlük asıldır. Ücretlendirme semboliktir. Taraflar keime bazında da, makale başına da anlaşma yapabilirler. 

Sipariş verecek kişi istediği zamanı,konuyu varsa detayları belirtir, yazmakla yükümlü olan yazarımız <muhtemelen ben > istenilen konuyu makale haline, istenilen zaman biriminde yazar ve beğeninize sunar.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net