taykoo

İsim
: Oktay A.
Kayıt Tarihi
: 23 Mayıs 2021
Son Giriş
: 12 ay


Hakkımda

İnsanlara isteklerini yerine getirmek için buradayım. Okumak doğru kaynaklardan bilgi edinmek ve bunu tarafsız bir şekilde insanlarla paylaşmak maddi kazancında ötesinde bir şey Tarafıma gönderilen içerik taleplerini, ihtiyaca göre düzenleyerek kullanıma hazır hâle getirebilirim Video içerik yorumları tarafsız bir şekilde hayatın olağan doğal akışına göre ve toplumsal değerlere sadık kalınarak yazılarım yazılır. Ürün değerlendirmesinde mümkünse ürünün üretim aşaması hakkında bilgi edinmek ve buna nazaran ürünün kendisini görmek ve insanların pozitif yönde düşüncesini sağlamak amacı ile yazılarımı bu yönde şekillendirir Hedef kitlenize göre bilgi aktarımı yapmak asli hedefimdir.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sosyal mecralarda güncel bilgileriniz ile sizin insanlarla iletişiminizi sağlayabilirim. Hedef kitlenizin sizi doğru bir şekilde anlayabilmesini sağlayabilirim. Hedef kitlenize hitap şeklim bana aittir her ne kadar başlık size ait olsada,

Tez ve ödevlerinizde yardımcı olabileceğim bilgim dahilinde bir konu olursa yardımcı olabilirim. Paragraf şeklinde yazarak okuma kolaylığı sağlarım.Yazdıklarım sizin başlık aktarımlarınıza göre güncel kaynaklardan, her kesim insanın anlayabileceği şekilde açıklayacı ve ikna edici bir şekilde yazılarımda şekillenir.Verilen siparişleri bana tanıdığınız zaman zarfı içerisinde tarafınıza ulaştırmak ve sizi memnun etmek en önemli hedefimdir.Makale yazdıracak olan arkadaşlar için;bilgi ve tecrübelerimi tarafsız bir şekilde doğru kaynaklarla hizmetinize sunmak için buradayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.