tanzao

İsim
: Alp T.
Kayıt Tarihi
: 10 Kasım 2019
Son Giriş
: 2 ay


Hakkımda

Merhaba, güncel çalışma hayatım freelance olarak devam etmekte. Freelance iş hayatımın yanında müzikle uğraşıyorum. Boş kalan vakitlerde ise genellikle kamp yapabileceğim yerlere sürüyor, kafa dağıtıyorum. Üç yıldır farklı alanlar için içerikler üretiyor, makaleler yazıyorum. İleri seviye seo bilgim sayesinde web sayfanız için ihtiyacınız olan seo uyumlu içerikler üreterek size hizmet verebilirim. İçerik üreticiliğinin haricinde sosyal medya yönetimi konusunda da benimle iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, güncel çalışma hayatım freelance olarak devam etmekte. Üç yıldır farklı alanlar için içerikler üretiyor, makaleler yazıyorum. İleri seviye seo bilgim sayesinde web sayfanız için ihtiyacınız olan %100 özgünseo uyumlu içerikler üreterek size hizmet vermekteyim. 

Tanıtım yazılarından ürün açıklamalarına, web sitesi içeriklerinden blog içeriklerine kadar birçok makale türünde size hizmet verebilirim. İsteğinize göre 1. kişi, 3. kişi ya da firma ağzından anlatımlarla makaleler oluşturabilirim. Ayrıca İngilizce'den Türkçe'ye çeviri içerikleri konusunda da hizmet verebilirim.

Siparişinizi aldıktan sonra planlamamı yapar, işi size ne zaman teslim edeceğim konusunda bilgi veririm. İşinizin aciliyeti olduğunda elimdeki işin ya da işlerin durumuna göre siparişinizi istediğiniz zamanda size teslim edip edemeyeceğim konusunda size net olacağımdan emin olabilirsiniz.

İçerik üreticiliğinin yanında sıfırdan web site oluşturma, aylık bakımlar ya da sosyal medya yönetimi konusunda da hizmet vermekteyim. İhtiyaç dahilinde bu hizmetler için de iletişime geçebilirsiniz. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(6)

sametaydin
27 Ocak 2020 10:02 tarihinde gönderildi.

m

ozkan_haydar
8 Şubat 2020 16:18 tarihinde gönderildi.

Çok güzel düzenli bir içerik teslimi oldu. Teşekkürler.

icerik.net
20 Şubat 2020 19:26 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

tolgaerbasan
13 Aralık 2020 21:07 tarihinde gönderildi.

Güzeldi

mustafa39
13 Aralık 2020 22:51 tarihinde gönderildi.

gayet başarılı bir çalışma olmuş. teşekkürler.

emreweb
21 Aralık 2020 22:23 tarihinde gönderildi.

Çok başarılı bir çalışma oldu. Teşekkür ederim.