• Giriş
  • Kayıt Ol

tansu1409

İsim
: Tansu U.
Kayıt Tarihi
: 19 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Lisans eğitimi Sosyal Hizmet alanında tamamladım. Mezun olduktan sonra farklı bir iş alanına yönelerek köklü bir pazarlama şirketinde 4 yıldır sorumlu müdür olarak çalışmaktayım. Lise dönemimden başlayarak sanat ve edebiyata olan ilgim doğrultusunda bu alanlarda birçok etkinlikte ve projelerde yer aldım. Çalışmalarımı bazı dergilerde ve sosyal platformlarda yayınlama şansı buldum ve oldukça olumlu geri dönüşler aldım. Buna bağlı olarak hem yakın çevremin hem de bir çok kişinin makale yazmama olan ısrarı doğrultusunda içerik üretme kararı aldım. İçerisinde edebiyat ve sanat olan her şeyi oldukça seviyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Merhabalar,

 

Belirtmiş olduğum alanlarda sizelere talebiniz doğrultusunda özgün ve kaliteli içerikler üretebilirim. Resim, gezi yazıları, sosyal aktiviteler, sağlık, kadın, diyet ve beslenme, psikoloji, davranış bozuklukları, alışveriş, moda, sosyal medya, insan ilişkileri vb. konularda özgün, akıcı ve dikkat çekici bir şekilde  rahatlıkla içerik üretebilirim. Dikkatli bir ön çalışma yaparak yazım kuralları çerçevesinde içerikleri sizlere teslim ederim. 

 

Siparişlerinizden önce istek ve beklentilerinizi belirtip müsaitlik durumunu teyit ederseniz sizlere en iyi şkilde yardımcı olmak isterim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net