• Giriş
  • Kayıt Ol

tanert

İsim
: Taner T.
Kayıt Tarihi
: 29 Nisan 2018
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Uzun zamandır makale yazıyorum. Özellikle web sitelerine SEO uyumlu özgün içerikler üretiyorum. Son 2 yıldır her gün düzenli olarak yazmaktayım. Bu işe ilk başlarda hobi olarak başlamıştım. Ancak şimdi tam zamanlı iş olarak yapıyorum. Makalelerimi Türkçe olarak, imla kurallarına ve cümle yapısına dikkat ederek hazırlıyorum. Birçok konuda özgün içerikler hazırlamaktayım. Saygılarımla,


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"tanert" Örnek İçerikleri

  • Rnek Makale

Hizmet Açıklaması

Uzun zamandır makale yazıyorum. Özellikle web sitelerine SEO uyumlu özgün içerikler üretiyorum. Son 2 yıldır her gün düzenli olarak yazmaktayım. Bu işe ilk başlarda hobi olarak başlamıştım. Ancak şimdi tam zamanlı iş olarak yapıyorum. Makalelerimi Türkçe olarak, imla kurallarına ve cümle yapısına dikkat ederek hazırlıyorum. Birçok konuda özgün içerikler hazırlamaktayım.

Genellikle web sitelerinde kullanılmak üzere özgün içerikli yazılar hazırlamaktayım. Yazılarımın SEO uyumlu olmasına dikkat ediyorum. Ayrıca imla kuralları konusunda çok titizim.

Benden istenilen yazının içeriği hakkında tarafıma detaylı bilgi verilmesi durumunda en kısa sürede talebinizi karşılamaktayım.

Kaliteden ödün vermemek adına günlük belirli sayıda makale kabul etmekteyim. Akademik ve bilimsel makaleler dışında her türlü konuda yazabilirim.

Saygılarımla,

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net