tamerer

İsim
: Tamer E.
Kayıt Tarihi
: 8 Temmuz 2019
Son Giriş
: 6 gün


Hakkımda

Öğrenciyim ve derslerimden sonra Freelancer olarak çalışmaktayım. Bu vesile ile hem harçlığımı çıkarıyor hem de boş zamanlarımı değerlendirmiş oluyorum. Yaptığım her işte de kendime bir şeyler katıyorum. Yeni deneyimler ediniyor ve her geçen cümlede yeni şeyler öğreniyorum. Yazmayı çok seviyorum. Yazım kötü olmasından dolayı da klavye yazarlığını tercih ediyorum. Özgün olmak benim işim. Bu konuda kendime güvenim tam. Bir yerlerden cümleler almak bana göre değil. Bilgi edinmek ile cümlenin aynısını yazmak arasında bulunan ince ancak çok büyük öneme sahip olan o çizginin varlığının farkındayım. Buradayım, çünkü olmak istediğim yer de burası. Burada kendimi görebiliyorum. Yapabildiklerimi ve yapmak istediklerimi burada görüyorum. Her gün daha iyi olmak için çaba sarf ediyorum. Çabalarımın sonuçsuz kalmayacağından eminim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazdırmak istediğiniz içerik hakkında yeterli bilgi vermeniz durumunda hemen başlayabilirim. Başlık, anahtar kelime, kullanılacak dil ve buna benzer bilgileri bana verin ve hemen yazmaya başlayayım. Tamamen özgün bir dille yazdığım içerikleri beğeneceğinizden hiç şüphem yok. Sizleri kalite ile uygun fiyatın buluştuğu sayfama bekliyorum.

Her konuda içerik yazabilirim. Örneğin bir şehri tanıtabilir ya da şehrin verdiği bir hizmet hakkında tanıtım yapabilirim. Ürün tanıtım konusunda oldukça iyiyimdir. Bu güne kadar birçok ürün tanıtımı hakkında içerik ürettim. Sayfa editörlüğü yapabilirim. Herhangi bir sitede hem içerik üreticisi hem de editör olarak hizmet verebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (10)

murat_emre
7 Ocak 2021 23:34 tarihinde gönderildi.

örnek makaleye cok paralellik gördüm daha özgün beklerdim ama teşekkürler

kaancanturk
18 Temmuz 2020 04:59 tarihinde gönderildi.

Makale alındı+++

kaancanturk
8 Haziran 2020 04:04 tarihinde gönderildi.

40 Makale alındı +++

kaancanturk
25 Mayıs 2020 16:03 tarihinde gönderildi.

30 Adet Makale alındı +++

huseyin_hokerek
24 Mayıs 2020 18:01 tarihinde gönderildi.

teşekkurler