sydcnkr

İsim
: Şeyda C.
Kayıt Tarihi
: 6 Ekim 2018
Son Giriş
: 3 hafta


Hakkımda

Yaklaşık 7 yıl çeşitli haber sitelerinin haber editörlüğünü yaptım. Editörlüğün ardından son üç yıldır çeşitli platformlarda SEO uyumlu makaleler yazıyorum. Google News, SEO ve sosyal medya konularına hakimim. Araştırmayı ve yazmayı seviyorum. Buna bağlı olarak %100 müşteri memnuniyetine özen göstererek hizmet sunuyorum. Gezi, tanıtım, eğlence ve diğer konularda içerikler üretebilirim. LÜTFEN 100 KELİMELİK SİPARİŞ OLUŞTURUP, 1000 KELİMELİK İÇERİK BEKLEYENLER SİPARİŞ OLUŞTURMASIN. Sipariş oluşturmadan öne mesaj atarsanız çok sevinirim.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO uyumlu, %100 özgün ve akıcı içerikler üretmekteyim. Yaklaşık 5 yıl çeşitli haber sitelerinin haber editörlüğünü yaptım. Editörlüğün ardından son üç yıldır çeşitli platformlarda SEO uyumlu makaleler yazmaktayım. Google News, SEO ve sosyal medya konularına hakimim. Araştırmayı ve yazmayı seviyorum. Buna bağlı olarak %100 müşteri memnuniyetine özen göstererek hizmet sunuyorum. Gezi, tanıtım, eğlence ve diğer konularda içerikler üretebilirim. Yazılarımda anlatım bozukluklarından, yazım ve noktalama hatalarından kaçınarak içerikler hazırlamaktayım. Yazdığım yüzlerce makale olması dolayısıyla, yazı yazdıracak müşterilerimin referans makalesi talep etmesi durumunda en uygun içerikleri referans olarak göndermekteyim.

Sipariş vermeden önce yoğunluğumu bildirmek adına mesaj atmanızı ve buna bağlı olarak mağdur olmamanızı rica ediyorum. Aciliyeti olan yazılara öncelik vermek adına elimden geleni yapıyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (141)

icerik.net
3 Kasım 2020 12:45 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

eyragr
2 Eylül 2020 14:45 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

eyragr
30 Ağustos 2020 13:32 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık

eyragr
28 Mayıs 2020 18:43 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

hakkiecir
24 Mayıs 2020 19:48 tarihinde gönderildi.

cümleler kelime sayısına ulaşılabilmek için uzatılmış