suna_erdem

İsim
: Suna E.
Kayıt Tarihi
: 26 Mart 2019
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

Açık Öğretim Lisesi’nde 4 yıl Sosyal Bilimler okudum. Anadolu Üniversitesi – Medya ve İletişim Bölümünden Yüksek Onur öğrencisi olarak (3.58GNO – 100 üzerinden 90.20) mezunum. Google Dijital Atölye‘nin online eğitim-sınav sonucu verdiği, ‘SEO, SEM, SMM, E-Ticaret‘ konularını kapsayan e-sertifika programını tamamladım. Anadolu Üniversitesi ‘Kurumsal Reklamcılık ve İletişim Yönetimi Sertifikası‘nı da aldıktan sonra 2018 güz dönemini Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümünde ikinci üniversite hakkımı kullanarak değerlendiriyorum. Profesyonel olarak 2 ayrı ajansla birlikte çalışıyorum. Çeşitli web sayfalarının site içerikleri için muhtelif, seçilmiş, özel konularda içerikler yazdım ve hâlen devam ediyorum. Büyük markaların içeriklerini oluşturdum. Örnekler için Google Drive üzerinden dosya paylaşabilirim. Detaylı bilgiler için: https://icerikperisi.wordpress.com ve https://www.linkedin.com/in/sunaerdem


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hızlı ve SEO uyumlu hizmetler:

+ Sizin de teyidini alabileceğiniz %100 özgünlük garantisi veren özel yazılımların kontrolünden geçmiş içerik ve metinler hazırlatabilirsiniz. İhtiyacınız olan içeriklerin konusunu verip, özel ve özgün yazılaryazdırabilirsiniz. Kişisel veya kurumsal web sitenizin ne tür sayfa ve içeriğe ihtiyacı olduğunu danışabilir, ona göre hususi içerik üretimiyaptırabilirsiniz.

+ İçerikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz görselleri yasal yollarla, telif haklarına göre ücretli veya ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Tematik veya genel dergi, gazete, blog yazılarını imzalı – imzasız hazırlatabilirsiniz.

+ Elektronik ortamlardaki haber siteleri için haber editörlüğü hizmetialabilirsiniz.

Özel sunum, şirket tanıtımı, hakkında yazısı, basın bülteni, broşür, afiş, kartvizit ve diğer tüm yazılı işleriniz için metindüzenletebilirsiniz.

+ Tüm dökümanlar için redaksiyon yaptırabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları için danışmanlık ve her türlü konuda iletişim danışmanlığı alabilirsiniz.

+ Kaybettiğiniz veya ciddi sorun yaşadığınız ulaşılabilir haklı müşteriyi tekrar kazanmak için dünyada ilk ve tek olarak uyguladığım ‘özel diyalog’ stratejimden faydalanabilirsiniz.

+ İletişim, Müşteri İletişimi, Haklı Müşteri İletişimi, Sosyal Medya Müşteri İlişkileri ve İletişimi, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Müşteri veya Marka Kriz Yönetimi, Haber Editörlüğü, Editörlük, Medya Üretimi vb konularda freelance destek alabilirsiniz.

Konu Tasarımı: İlgili konuda metin, görsel, sayfa sunumu ve sunum şekli belirlenmesinde yardım alabilirsiniz.

Kitap Yazımı: Kişisel veya kurumsal olarak kitapçık, portfolyo, kitap yazdırabilir, istediğiniz sayı ve kalitede baskı alabilirsiniz.

+ Haber özgünleştirme.

+ Size özel belirlenen ve işinizin rutin, acil, sürekli, dönemsel, sözleşmeli veya benzeri özelliklerine göre esneklik gösteren özel paket programlarla 7/ 24 hızlı servis temin edebilirsiniz.

Listede bulunmayan fakat benzer özelliklere sahip farklı ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçip bilgi alınız.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.