sumeyra5

İsim
: Sümeyra U.
Kayıt Tarihi
: 16 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Düşünce tarzımın farklılığı kalemime yansır , özgün ve sürükleyici makaleler için tarafıma ulaşabilirsiniz. İnşaat sektöründe , pazarlama sektöründe bir çok tecrübeye sahibim daha önceden sosyal medya direktörlüğünü üstlendiğimden bir çok içerik üretmekte onları yorumlamakta ve listelemekte sıkıntı duymuyorum . Araştırmalarım hızlı içeriklerim anlaşılırdır. Tercihlerinizden pişman olmazsınız. Makale yazarken beraber koordineli gitmek isterseniz aşamaları hakkında tarafınıza bilgi ulaştırırım . Takım çalışmasına ve yöneticiliğe alışkınım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Beni neden seçmelisiniz ?

Farklı düşünce tarzı , özgün bir kalem ile ele aldığım makaleler sizinde sayfanızı ön plana çıkartabilir. Birlikte güvenle çok güzel işler başarabiliriz.

Araştırmalarım ve okumalarım sonucunda bu konular hakkında size hizmet verebilirim . Vurgulayıcı anlatımım sayesinde tekrar eden kelimelerden ziyade konuyu çok farklı yerden ele alarak yazılarımı yazarım bu da müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesinde tercih sebebi olacaktır. 

Makale hangi aşamalardan geçer?

İçeriklere göre önce detaylı bir araştıma yaparım sonrasında vurucu yerleri not ederim , kabataslak bir yazı oluşturur en son yazıya dökerim böylece makaleyi çok fazla gözden geçirmiş , hatalarını görmüş ,düzeltmiş ve anlatımına hakim olmuş olurum.

Dilerseniz makale hakkında beraber içerik üretebililir takım çalışması yapabiliriz.

Not

Acil işlerinizde lütfen tarafıma önce bilgi veriniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.