• Giriş
  • Kayıt Ol

sukumova

İsim
: Şükrü K.
Kayıt Tarihi
: 22 Haziran 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba. Pandemi döneminden beri hobi olarak içerik yazarlığı yapmaktayım. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerimi Balıkesir Üniversitesinde tamamladım. Araştırmayı ve yazmayı çok sevdiğim için içerik yazarlığı işten çok benim için bir uğraş, verilen içerikleri titizlikle yapacağımdan emin olabilirsiniz. Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. Dilediğiniz konuda içerik üretimi ve redaksiyonu için buradayım. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tamamen özgün,uyumlu bir şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizden ricam sipariş verirken tüm detayları en ince ayrıntısına kadar iletmeniz olacaktır. Her türlü yazım taleplerinize uyum sağlayabilirim.

Neden Ben?

Araştırmayı ve yazmayı çok seviyorum. Şuan da bir iş yerine bağlı değilim uzaktan çalışıyorum o yüzden yazılarınızı daha detaylı ve özenli bir şekilde hazırlayabilirim. Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net