• Giriş
  • Kayıt Ol

sudekanber

İsim
: Sude K.
Kayıt Tarihi
: 14 Aralık 2020
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Yaklaşık 5 senedir kendimi geliştirerek yazılarımı satmaktayım. Birçok yarışmada birincilik elde ederek kendimi üst seviyelere taşımaktayım. Bazı sitelerde editörlük yaparak farklı faklı alanlarda yazı türümü geliştirmekteyim. Moda, Psikoloji, Emlak, Sanat gibi alanlarda yazıları kolaylıkla yazabilirim. Aynı zamanda bu yazılarda özgünlüğe önem veririm. Bu özelliklere bakarak sizlere bir güven sağlayıp yazılarınızı kısa bir sürede teslim etmeye hazırım.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazdığım yazılarda özgün içerik ve düzene oldukça önem veririm. Yazdığım yazıların SEO uyumlu olmasına ve sizlerin istediği konuya uygun olacak alt başlıklar oluşturmaya dikkat ederim. Sizler istekleriniz doğrultusunda sipariş verdiğiniz takdirde memnun kalacağınız yazılar sizlere sunarım. 

Neden beni tercih edeceğinizi söyleyecek olursam sizlerle detaylı bir biçimde istediğiniz yazı hakkında konuşarak o bilgiler kapsamında bir yazı oluştururum. Konudan sapmadan veya herhangi herhangi bir gecikme yaşanmadan sizlere yazıyı teslim ederim. Ayrıca yazılarım tamamen özgün içerikli ve dikkatli bir biçimde yazılmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti kazanacağım paradan daha önemlidir. Nezakete önem vererek iletişim kuralım. Sizlere memnun kalacağınız işler teslim etmek beni mutlu eder. Sipariş verdiğiniz işleri kısa bir zaman içerisinde teslim ederim. Tek bir kaynaktan ziyade istediğiniz konu ile ilgili birçok kaynaktan bilgi alarak %100 özgün içerikler sizlere sunarım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net