• Giriş
  • Kayıt Ol

sozdefteri

İsim
: Beyhan Ö.
Kayıt Tarihi
: 22 Eylül 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

En son uçak içi reklam ajansında reklam pazarlama direktörlüğü yaptım. 10 senedir edebiyat eleştirmeni ve yazar Feridun Andaç ile çeşitli edebiyat atölyelerinde derslere katıldım. Okumak ve yazmak tutkum. Yeni bir blog sayfası açtım. kalemsevdasi.blogspot.com Daha çok başlardayım bu blog yazarlığı için. Makale yazarlığı ile bu tutkumu genişletmek ve maddi kazanç sağlamak istiyorum aynı zamanda.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"sozdefteri" Örnek İçerikleri

  • Bazı Eksikliklerle Geldi Zaman

Hizmet Açıklaması

Sipariş yazılarınızda anlatılmak istenen konuya ve istenilen mesaja uygun başlık önemlidir. Markanın analizini değerlendirdikten sonra içerik düzgün bir şekilde konumlandırılır. Böylece isteklerin ya da mesajların hedef kitleye ulaşımı daha da kolaylaşır. Amaç sammiyet ama tarzı diğerlerinden farklı olmalı diye düşünüyorum. Anahtar kelime ve kurallların bütünlüğünde isteklere yanıt verebileceğimi ifade etmek isterim. Bir düşüncenin diğerine akışı da önemli. Karşı tarafın zihninde resim oluşturmak ve tekrar cümlelerden kaçınmak gerekir.

Neden Ben?

Yazmayı ve okumayı ciddiye alan bir insanım. Talep yazılarda ne kadar başarılı olabilirim, kendimi denemek isterim. Emek işidir yazı. Kelimelere döktüğünüz her satır karekterinizi de belirler az çok. 

Umarım keyifli bir birliktelik olur sizlerle. Şimdiden teşekkür ederim.

 

                 Referans

                   Örnek Yazım:kalemsevdasi.blogspot.com'dan takip edebilirsiniz yazılarımı

 

HAKİKATLE DOLU BİR SES

Kendine özgü bir derleme... Derlenen hikayeler emniyet hayali ile dahil oldukları hayatta sürekli kontol halindedirler. Teyit edilen yaşamlar bir takım formalitelerle güncellenmekte. Ritmik varyasyonlarla ilerleyen nice mutsuzluklar, mutlu gibi görünenler rollerine sadıktırlar. Sırf "yararsız gürültü" için yararlıdan çok daha fazlası gibi -mış- yapmalar başlar.

 

Bizi kimlerin önemsediğini bilmeyiz. Sadece ait olmak yeter. Benzer düşünmek mi? Yoksa soğuk bir değişim mi çabamız? Dayatmalar mı? Yoksa bağnazlık mı? Bazen de gereksiz bir savunma içerisinde oluşumuz mu bizi şeytanlaştıran? İnkarsa masumiyetten daha derin. Hepimiz insanız. Zayıfız. Derin güvensizliklerimiz var bu yüzden. Özensiz bir sözcüktür kimi zaman alabora olan. Boşluk dolduralım diyorum... Kuralları harfi harfine ezberlemektense belki de akışına bırakmalı. Fikirlerle dans edebilmek, beklentilerden uzaklaşabilmek aynı zamanda. Takip et. Biziz sınır. Burası yaşadığımız yer, burası kalbimiz. Yavaş yavaş. Öyle tepeden inme gibi değil. Yorgunuz aslında. Yolda bıraktıklarımız hep bizimle. Ama tekrarlar bir işe yaramaz ki... Eylem ve gerçek duygulardır aslolan.

 

Dolayısıyla sessizleşiriz. Özendiriliriz belkilere. Nelerden korkmazsak mutlu olabiliriz diye bekleşiriz öylece. Neleri kutlayabileceğimize birileri karar verir sürekli. Yargılanabiliriz.  İşte bu yüzden "çocukluk" hududun diğer tarafında. Çünkü hala umut dolu. Israrla saf ve vaat dolu. Yetişkinlerde gelecek çoktan dolmuştur. İçimizde ki yabancı geniş zamandadır artık.  Ne zaman kasvet değerimizi küçültmeye başlarsa ; işte o zaman diğer taraftan gelen sese, yani çocuk geçmişimize yöneliriz. 

 

İşte sınırlanmayı kabul etmeyişimiz burada belirir. Ehlilleşmeyi sukunetle o bildik dünyadan isteriz. Öyle laf olsun diye değil özgür olmak için...Sevginin en saf hali lazım bize. Issız avlanışlar değil. Yürekten duyulan bir evet resmedebilir bilincin doğal halini. Güncel etiketlerdir kelimelerin arasına serpiştirilen. Peki ya hissedilenler? Kolayca söze dökemediklerimiz? Tatminsiz nefesler hafif bir ironiyle sızmakta. Bir şeyler soluyorlar orada olmayan. Ne kadar çok soru, ne kadar az yanıt! Aslında yaşamın aciliyeti var. Hafiflemek ve sadece görebilmek. 

 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net