• Giriş
  • Kayıt Ol

sosyologadam

İsim
: Adem S.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Sakarya Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum. Sosyolog olarak alan araştırmaları ve akademik makaleler hakkında tecrübelerimden hareketle özgün içerik üretiyorum. Felsefe ve din bilimleri alanında yüksek lisansıma devam etmekteyim. Öğrenmeyi ve yazmayı çok seviyorum . Bu nedenle yazarlık, hayatımın her anında var oldu. Bilim, sanat, felsefe, sosyoloji, psikoloji gibi alanlar başta olmak üzere yazılar yazmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz içeriğe uygun biçimde gerekli araştırmayı yaparak, detaylı ve göz alıcı makaleler yazabilirim.Web siteniz için sağlık, spor ya da daha spesifik bir başlığın içini doldurabilmek önemlidir. Sadece kelimelerin diziliminden ibaret yazılar, bilgisi olan-olmayan herkes tarafından yazılabilir. Fakat mevcut konuyu aktarmak veya müşteri çekmek niyetindeyseniz okuyucunun etkilenmesi şarttır. Her işverenin kendi kuralları, istekleri vardır. Ortaklaşa belirlediğimiz yöntemle iki taraf içinde kazançlı anlaşmalar yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Siparişlerinizi heyecanla bekliyor olacağım.

Fiyat konusunda esneklik, içeriklerinizde grafik, şablon vb ürünler de eklenebilir. Bazı okuyucular için ilgi çekici olabilecek süslü, mecazlı anlatım bazıları için sıkıcıdır. Bu nedenle siparişlerinizi isteğinize göre uyarlayabilecek bir yazar arıyorsanız buradayım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net