• Giriş
  • Kayıt Ol

sofistikal

İsim
: Furkan
Kayıt Tarihi
: 21 Haziran 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde eğitim görüyorum. Dilediğiniz konuda SEO uyumlu makale yazabilirim (ingilizce makaleler dahil). Daha önce Hacettepe Üniversitesi'nde hemşirelik bölümünden mezun olduğum için sağlıkla ilgili makaleler yazabilirim. İsteğiniz üzerine doğayla ve teknolojik gelişmelerle ilgili makaleler de yazabilirim. Herhangi bir konuda deneme makalesi isterseniz en fazla 50 kelime olacak şekilde size örnek makale gönderebilirim. Fiyat konuya göre değişebilir fakat ortalama 100 kelime için 2,5 TL olarak belirledim. Her çeşit siparişiniz için bana ulaşıp bilgi alabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"sofistikal" Örnek İçerikleri

  • Doktor

  • Grip

  • Eker

Hizmet Açıklaması

Neden Biz?

Siparişlerinizin zamanında size ulaşabilmesi için tam zamanlı çalışıyorum. Yazılarımın tamamını SEO 'ya uygun şekilde yazıyorum. Hayal gücümün sınırı yok siz sadece yazacağım konuyu söyleyin!

Neler Yazabiliriz?

Blog Yazıları, Tanıtım Yazısı, Ürün Açıklaması, CV, Ödev - Tez, Gezi, Alışveriş,Turizm, Hamilelik, Sağlık (Sağlık ile aklınıza gelebilecek her türlü yazı yazabilmekteyiz), Hayvanlar, Spor, Sinema, Teknoloj, Ürün İnceleme, Kişisel Gelişim, Siyaset, Psikolojik, Güzellik & Bakım, Yemek (Daha önce yemek tarif sitelerinde editörlük yaptık),Evlilik, Kariyer Planlaması, Banka,Sosyal Medya, Bitti mi? Hayır!

Aklınıza gelebilecek her konuyu ele alabilirim. Test etmek için konu verin (50 kelimelik ücretsiz) bir kaç dakika içerisinde özgün makaleniz elinizde olsun.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net