smyy61

İsim
: Sümeyye A.
Kayıt Tarihi
: 17 Eylül 2021
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

1997 TRABZON DOĞUMLUYUM. 2021 iNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MEZUNUYUM.KİTAP OKUMAYI MAKALE YAZMAYI ,MAKALE TARAMAYI SEVİYORUM. YENİ YERLER GEZMEYİ GEZDİĞİM YERLER HAKKINDA YAZI YAZMAYI SEVİYORUM. BİLİMSEL ANLAMDA BLOG İÇERİĞİ VE WEP SİTESİ İÇERİĞİ HAZIRLAMA KONUSUNDA TECRUBELİYİM VE KENDİME GÜVENİYORUM. FİZİKSEL AKTİVİTENİN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNE ETKİLERİ,FİZİK TEDAVİ İLE GELEN MAX VERİMİN ANLATILMASI KONUSUNDA SİZ DEĞERLİ İÇERİK.NET AİLESİYLE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIMIZA İNANIYORUM.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

ALDIĞIM EĞİTİMLER DOĞRULTSUNDA KAZANDIĞIM YALIN ANLATIM VE TAMAMEN DETAYLI ARAŞTIRMALAR SONUCU HAZIRLAYACAĞIM MAKALELER İLE BİRLİKTE GENİŞ BİR KİTLEYE HİTAP EDEBİLİRİM.

FİZİK TEDAVİ DİSİPLİNİ İÇERİSİNDE EDİNDİĞİM BİLGİLERİ EN DOĞRU ŞEKİLDE AKTARABİLİRİM.

ASLINDA FİZİK TEDAVİ İLE BİRLİKTE TEDAVİSİ MÜMKÜN OLAN BİR ÇOK HASTALIĞI YAYINLAYACAĞIM MAKALELERDE BULABILECEKSİNİZ.

DAHA İYİ YAŞAM KOŞULLARINA ULAŞMAK NELER YAPMAMIZ GEREKTİĞİ,FİZİKSEL AKTİVİTENİN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE FİZİKSEL AKTİVİTE İLE GELECEK OLAN SAĞLIKLI YAŞAMI BENİM BOLGLARIMDA BULABİLECEKSİNİZ.

NEDEN BEN?

FİZİKT TEDAVİDE ALMIŞ OLDUĞUM 4 YILLIK LİSANS EĞİTİMİ ,SEÇKİN FİZİK TEDSVİ MERKEZLERİ VE HASTANELERDE YAPMIŞ OLDUĞUM STAJLAR İLE EDİNMİŞ OLDUĞUM DONANIMLAR İLE DOĞRU BİLGİYE ULAŞACAKSINIZ.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.