slushei

İsim
: Elif B.
Kayıt Tarihi
: 23 Ocak 2021
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Hobi olarak başladığımız yazı çalışmalarında bu işi severek ve özümseyerek yaptığımızın farkına vardık ve bu yolda içerik.net sitesinin değerli üyeleri ile çalışma fırsatı bulduk. Siparişlerinizden kendimize en uygun olanları özgün bir biçimde yazıp size ulaştıracağımızdan kuşkunuz olmasın. Araştırmacı kişiliklerimizle talep ettiğiniz içerikleri detaylıca kavrayıp size en uygun şekilde sunarız. Sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımızdan emin olabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Selamlar, sizlere bu siteye yakışır şekilde en iyi hizmetlerimizi sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Çıktığımız bu yolda sizden alacağımız fikirler sayesinde içeriklerimizi bir adım ileri taşımaya ve size en iyisini sunacağımıza söz veriyoruz. Siparişlerinize elimizden geldiğince özgün bir biçimde yazıp hızlı bir şekilde size ulaştıracağız. Sizden ricamız siparişi verirken konuyu detaylandırarak bize en açıklayıcı şekilde iletmeniz yeterli olacaktır. Farklı yazım tarzımız ile sizleri memnun edeceğimize şimdiden emin olabilrsiniz. 

Neden biz?

Piyasadaki rakiplerimize göre kendimize güvenimiz, size sunacağımız içeriklerin kalitesini de arttıracaktır.

Yazı yazmakta önemli olan bizim görüşümüzce bu işi severek yapabilmektir. İşimizi çok seviyoruz ve bu sayede size en yakın olan yazıları yazmayı başarıyoruz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

emreordu68
4 Şubat 2021 00:42 tarihinde gönderildi.

Cok guzel bir icerik yazisiydi

emreordu68
25 Ocak 2021 23:42 tarihinde gönderildi.

Kendileri Çok Ilgili Ve Güzel Bir Web Site Içeriği Hazırladılar Yazılar Merak Uyandırıcı ve Istediğim Türde Olmuştu ilerki Çalışmalarımda kendileriyle çalışmak için sabırsızlanıyorum