sinnerxx

İsim
: Kadir A.
Kayıt Tarihi
: 2 Şubat 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

2008 yılından bu yana Online olarak kişi yada kurumlara Tanıtım Yazısı, Web Sitesi İçeriği, e-Ticaret Sitesi İçeriği ve daha birçok alanda içerik üretmekteyim. %100 Özgün olarak tamamen tarafımdan hazırlanan içerikler gerek bilgilendirici gerekse de aranılan özelliklere uygun bir şekilde size teslim edilmektedir. Farklı online satış sistemleri üzerinden gerçekleştirdiğimiz İçerik Üretim Süreçlerini artık bu platform üzerinden de sizlerin beğeni ve ilgisine sunmuş durumdayız.


Fiyat Tarifesi: 1.75 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

2008 yılından bu yana Online olarak kişi yada kurumlara Tanıtım Yazısı, Web Sitesi İçeriği, e-Ticaret Sitesi İçeriği ve daha birçok alanda içerik üretmekteyim.

%100 Özgün olarak tamamen tarafımdan hazırlanan içerikler gerek bilgilendirici gerekse de aranılan özelliklere uygun bir şekilde size teslim edilmektedir.

Farklı online satış sistemleri üzerinden gerçekleştirdiğimiz İçerik Üretim Süreçlerini artık bu platform üzerinden de sizlerin beğeni ve ilgisine sunmuş durumdayız.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda öncelikli olarak üretilecek olan içeriği yapısına ve adımlarına karar verilmekte sonrasında ise içerik yazımına başlanmaktadır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.