• Giriş
  • Kayıt Ol

sinem42

İsim
: Sinem K.
Kayıt Tarihi
: 28 Kasım 2021
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Önlisans mezunuyum ve lisans edebiyat okuyorum. Gezmeyi ,eğlenmeyi ,kitap okumayı ,yazı yazmayı seviyorum.Yazar olup öğrenmek ,öğretmek istiyorum insanlara yararlı bilgi verip onları mutlu etmek istiyorum . Elimden gelenin en iyisiyle yazıp iyi işler başaracağımı umut ediyorum. Yazı yazmaktan daha önemli şey yazdığını insanların anlaması ve bilgilenmesi umarım benim kalemimden anlarsınız. :)


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İnternet 

İnternet geçmişten günümüze gelişerek gelmiştir her evin herkesin olmazsa olmazı haline gelmiş çeşitli araçlarla insanlara ulaşmıştır başlangıcı bilgisayarla başlamış daha sonra başka teknolojik aletlerle hayatımıza girmiştir. 

İnternet kullanımın yaş sınırı epey düşmüş çocuklara kadar inmiştir . İnternet bir çok yarar sağlamıştır eğitimde , iş hayatında , günlük yaşantımızda bize bir çok konuda yardımcı olmuş bilgilendirmiştir . 

İnternet'in yararlı yanlarının yanında birçok zararlı yanları da vardır .Bunlardan birkaçı şunlardır; 7/24 nette takılan birinde bedenen ve ruhen sağlıksal sorunlar oluşur , aile içi arkadaş ortamı kısacası sosyal ortamlarda iletişim kopukluğuna sebep olur , uygunsuz sitelere erişim sağlar , kullanmasını bilmeyene zarar verir .

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net