• Giriş
  • Kayıt Ol

simgeaycan

İsim
: Simge A.
Kayıt Tarihi
: 27 Mart 2021
Son Giriş
: 3 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, Anadolu Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Muğla doğumluyum. Yazma konusunda kendimi bildim bileli hep bir tutkum ve hevesim vardı. Daha önce bazı sitelerde çeşitli türlerde yazılar yazıp yayınladım. Uzun zamandır yazıyorum ve içerik üretiyorum. Sizlere faydalı olabileceğimi düşündüğüm için şu an buradayım. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılayacağımdan emin olabilirsiniz. Talepleriniz her zaman ilk önceliğimdir.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba.

  Başta tabii ki sizlerin istek ve taleplerine uymak üzere çeşitli alanlarda ve konularda içerikler üretmekteyim. Makalelerinizi nasıl istediğinizin detaylı bir açıklamasını yapmanız doğrultusunda sizlerin isteklerini karşılamak için buradayım. Birlikte hiçbir sorun çıkmadan, uyum içinde çalışabileceğimizden eminim. 

  İstenilen zamanda teslim ederim. Herhangi teknik bir sorunla karşılaşılmadığı sürece gecikme yaşanmadan iletirim. Disiplinli ve hızlı çalıştığımdan dolayı hiçbir şikayetiniz olmayacağından emin olabilirsiniz. 

  

Peki neden ben?

 Sizler adına ürettiğim içerikler SEO uyumlu olmak şartıyla yeni ziyaretçiler kazandırır ve belli bir kitle sahibi olmanıza yardımcı olur. Siparişinizi verirken isteklerinizi detaylı bir şekilde anlatmanız sizlere daha iyi bir hizmet sunmam konusunda yardımcı olacaktır. 

 

Beni seçtiğiniz için pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net