simay2

İsim
: Si .
Kayıt Tarihi
: 5 Mayıs 2021
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Kendimi bildim bileli kitap okumayı ve araştırma yapmayı seven biri oldum. Yeni türler okuyup yeni bilgiler öğrenmek hobimdir. Makale yazmak üzerine eğitimler de aldım. Uzun zamandır makale yazıyorum. Daha önce birkaç siteye daha makale yazma fırsatım oldu. 22 yaşında bir üniversite öğrencisi olarak bu hobimi mesleğe aktarmaya karar verdim. Bana Katacaklarınız için şimdiden teşekkür ederim.


Fiyat Tarifesi: 2.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kitap okumayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Uzun yıllardır makale yazan biri olarak, makalenin nasıl seo uyumlu olacağına dair bilgilerime güveniyorum. Sayfa düzenine, yazı stili ve puntosuna, paragraf arası geçişlere ve en önemlisi makalede bir bütünlüğe oldukça önem veririm. Yıllardır süregelen kitap okuma sevdam sayesinde gelişen kelime dağarcığım ve dil bilgim ile özgünlüğümü kanıtlayabilirim. 

İstediğiniz konu üzerinde gerekli araştırmayı sağlar, herhangi bir kopyala-yapıştır cümlesi söz konusu olmadan makaleyi yazabilirim. Hizmet almak istediğiniz konu ve özelliklerini eksiksiz bildirdiğiniz takdirde istediğiniz zamanda siparişinizi gerçekleştirebilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.